Forum dyskusyjne

Szukam kogoś do wspólnego trekkingu i nie tylko

kategoria tanie podróżowanie

kraj Nepal

chaerel dołączył
29.02.2012

chaerel 13:03 | 29.04.2012

Będę mieszkał w Kathmandu od września przynajmniej do marca. W związku z tak dużą ilością czasu szukam kogoś, kto chciałby wspólnie pobiegać po okolicznych górach. Uprzedzam, że nie jestem doświadczonym osobnikiem w temacie trekkingu. Chętnie nabiorę doświadczenia. Planuję wynajmować własne mieszkanie, więc w razie czego zawsze mogę służyć jakąś pomocą.

Garibaldi dołączył
05.06.2012

Garibaldi 20:40 | 30.06.2012

Jestesmy 4 osoby.
Idziemy na trekking Longatang-Goisekunda-Helambu 28.10.12 do 16.11.2012. Potem Chitwan - 3 dni.

Mamy przewodnika i wlasciwie wszystko jest zapiete. Jesli zainteresowany/a - kliknij

izaschiza dołączył
15.09.2009

izaschiza 19:04 | 03.07.2012

Z przewodnikiem za rękę chcecie chodzić? Słaby pomysł. Polecam samodzielne wyprawy.

Magnolia646 dołączył
18.07.2012

Magnolia646 16:42 | 19.07.2012

Interesujący wyjazd. Ja planowałam wybrać się do Kathmandu na przełomie października/listopada . Kocham góry. Byłam w tym roku w Indiach, zaczęłam się nawet uczyć Hindi :-) Jestem wytrwała i mam poczucie humoru:-) Jesli Twoja propozycja jest jeszcze aktualna to napisz proszę. Pozdrawiam M.

Włodek53 dołączył
19.07.2012

Włodek53 19:02 | 19.07.2012

Wybieram się w rejon Everestu w ok listopada.
Zainteresowanych proszę kontak
691685604

nigra dołączył
04.08.2012

nigra 12:57 | 04.08.2012

Hej, ja będę w Katmandu od połowy wrześnai do połowy grudnia. Stacjonować będę w Manang (na ttrasie Annapurna Circuit), szukam kogoś z kim można poziwedzac górskie okolice tej wioski. mam trochę doświadczenia górskiego. Pozdrawiam.

Garibaldi dołączył
05.06.2012

Garibaldi 06:55 | 13.12.2012

Przewodnik - to byl WSPOANBIALY pomysl. W kazdym badz razie Jhamk byl kompetentny, troskliwy, pomocny. Oszczedzil nam nawet sporo kasy, a mnie - uzerania sie z moimi 3-ma paniami. one byly nim zachwycone. Co do trzymania za raczke - owszem, bylo kilka takich sytuacji, gdzie jego trzymanie za raczke moze nawet uratowalo nam zycie.

Ale kazdy robi jak chce. Ja wybralem taki sposob, i nie zaluje. Juz sie ciesze na wiosne - gdzie znowu sie wybieram - juz poza utartymi szlakami, z namiotem i zarciem - i znowu go wezme. Zrobie tez moze kilka darmowych 6-tysiecznikow Ale nie zatloczonego Island Peak. Amen. Polecam go rowniez z czystym sumieniem innym wedrowcom

monika.team dołączył
07.08.2012

monika.team 10:01 | 10.08.2012

Hej, czy nie wiesz/nie wiecie jak jest teraz z wzięciem przewodnika/portera? Podobno od września na cały Nepal ma to być obowiązkowe.... Na pewno będzie? Czy nie da się tego jakoś ominąć? A jeśli nie, to czy porter zajmie się swoim noclegiem? W 2 osoby chcemy iść wokół Dhaulagiri październik/początek listopada. Z góry dzięki za odpowiedź
Monika

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 11:02 | 10.08.2012

na razie oficjalnie ogłoszono, że tylko w rejonie Langtang i tylko dotyczy to osób samotnie wędrujących (= 1 osoby, nie pary). Ma to wejść od 01.09 br.

marcion dołączył
09.07.2012

marcion 14:29 | 15.08.2012

Żyć w Kathmandu nie polecam, ale rozumiem... siła wyższa;)
Polecam trekking Jiri-Everest, który obliczony jest na 19dni, a ja z kumplem zrobiłem go w niecałe 7 zadziwiając wszystkich szerpów.
Radzę się dobrze przygotować, no chyba, że śpicie i jecie w schroniskach. My nieśliśmy po 20kg na plecach. Własne żarcie, woda, sprzęt obozowy i namioty. Szliśmy w ulewie monsunowej z chorobą wysokościową, atakowani przez pijawki, przemoczeni, głodni i wycieńczeni, z odciskami na stopach i bólem pleców, ale i tak było warto udowodnić pewnej zaprzyjaźnionej agencji w KTM, ze my Polacy damy redę! Polecam krótką relację na www.azja2011.com 
Pozdrawiam.
Marcin Łazowski

Lecce dołączył
20.11.2012

Lecce 23:41 | 20.11.2012

Nameste!
Juz napewno jestes w Kathmandu:-)
Ja bede w Nepalu od 11 Stycznia do konca Marca 2012
I szukam kogos do "biegania po gorkach" a raczej do dlugiego maratonu:-)
To moja trzecia wyprawa i minimalne doswiadczenie mam.
Malgosia.

Lecce dołączył
20.11.2012

Lecce 23:39 | 20.11.2012

Nameste!
Juz napewno jestes w Kathmandu:-)
Ja bede w Nepalu od 11 Stycznia do konca Marca 2012
I szukam kogos do "biegania po gorkach" a raczej do dlugiego maratonu:-)
To moja trzecia wyprawa i minimalne doswiadczenie mam.
Malgosia.

domkooo dołączył
08.12.2012

domkooo 22:32 | 08.12.2012

cześć, będę w kathmandu ok. 21.12 przygotowana na treking - prawdopodobnie annapurna lub langtang, ale nie wykluczam innych opcji :) zawsze chętnie połączę siły. a już udało ci się przespacerować okolicę, chętnie zasięgnę porady.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl