Forum dyskusyjne


koleją na Syberię - Bajkał Irkut kajakiem

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

kajak2708 dołączył
14.10.2007

kajak2708 14:14 | 29.04.2012

1. Kto po Bajkale przepływał kajakami z Olchonu do Irkucka? W razie wiatrów fenowych czy są zatoczki w których mozna szybko sie schronić? Jak zacznie wiać szybko trzeba chować się w zatoczkach. Tylko że tam jest wybrzeże skaliste. Jakie macie rady i doświadczenie?
2. Czy ktoś kupował już bilet przez rzd.ru? Przeszedłem na sucho całą procedurę kupowania tego biletu do momentu płacenia kartą. Nie wiem jak bedzie dalej. Czy polskie karty płatnicze visa master są honorowane. Jak odbiera się bilet w Rosji, czy jest to skomplikowane? Czy są jeszcze jakieś ukryte koszty? Pierwsze bilety kupuję po 21 maj (najwcześniej 45 dni przed odjazdem).
3. Czy ktoś spływał kajakiem rzeką Irkut, w dolnym biegu?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl