Forum dyskusyjne


SAMOCHODEM DO JAPONII

kategoria podróże po świecie

kraj Japonia

Grzegorz11 dołączył
24.04.2012

Grzegorz11 15:31 | 30.04.2012

Witam,

Szukam 2 chętnych osób na samochodową wyprawę z Polski do Japonii. Planowana trasa (może ulec drobnym korektom) Kraków – Wilno – Ryga – Tallin – Petersburg – Moskwa – Ufa – Omsk – Krasnojarsk – Irkuck – Czyta – Chabarowsk – Władywostok (tutaj przeprawa promowa) – Tokio – Osaka – Hiroszima (trasa po Japonii będzie do uzgodnienia). Powrót również samochodem, tym razem przez Ukrainę.

Czy macie może doświadczenia w takiej trasie samochodem. A może ktoś podróżował autem po Japonii, wie jak to wygląda, ile kosztuje ? Każda wskazówka będzie cenna.

pozdrawiam

Szczegółowe info o planowanej wyprawie: bulls200@gmail.com


jaco dołączył
13.05.2008

jaco 23:43 | 01.05.2012

W Japonii w dużych miastach będziesz miał kłopot z parkowaniem są tylko niezwykle drogie parkingi , na darmowe parkowanie raczej nie licz / tam jest nawet tak że jak nie masz wcześniej wykupionego miejsca do parkowania to ci nie zarejestrują auta np. w Tokio/ .


OW-Akces_pl dołączył
01.04.2012

OW-Akces_pl 12:14 | 03.05.2012

Myślę, że znajdziesz chętnych tylko zapomniałeś podac jakim samochodem jedziecie. Trasa na pewno będzie trudna i długa i trzeba się liczyc z awariami.


marek_nowak3@wp.pl dołączył
03.05.2012

marek_nowak3@wp.pl 17:38 | 03.05.2012

Fajna trasa do pokonania bez problemu.W jakim czasie planujesz przejechac?
W Japoni ceny porównywalne jak w europie zachodniej jakosc dróg korki
parkingi jak na zachodzie.Nie napotkałem problemów z parkowaniem przejechałem tam 5tys km miedzy innymi Tokio. Ludzie super mili usmiechnieci i co bardzo ważne jest tam bardzo bezpiecznie w sklepach
niema bramek.


Grzegorz11 dołączył
24.04.2012

Grzegorz11 20:42 | 03.05.2012

Dzięki za info. Całość wyprawy to 1 sierpnia - 2 poł. września. Zobaczymy jak wyjdzie. Auto: Volkswagen T4
A orientujesz się/orientujecie, jak jest z tym międzynarodowym prawkiem wydanym w Polsce? bo faktycznie Japonia nie honoruje tego prawa jazdy, w teorii, bo takie wyprawy z Polski już się odbyły, może da się coś poradzić?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl