Forum dyskusyjne


Jak to jest z tymi kantorami

kategoria podróże po świecie

Dakkar dołączył
02.05.2012

Dakkar 05:53 | 02.05.2012

Cześć. Niedługo wyjeżdżam za granicę i będę miał na wymianę nieco złotówek. Przygotowując się do wyjazdu, pogrzebałem trochę w internecie i trafiłem na kilka ciekawych ofert kantorów. Do tej pory wymieniałem walutę tradycyjnie ale widzę, że w internecie bardziej się to opłaca. Z tego powodu mam do Was pytanie - korzystaliście z usług takich kantorów? Czy nie ma tam żadnych ukrytych kosztów? Trochę się obawiam, ale prowizje są tak niskie, że chyba się skuszę.

Aha, tylko nie podawajcie mi który kantor mam wybrać. Sam zdecyduje. Pytam tak ogólnie, co o nich sądzicie? Nie naciekliście się?


Dakkar dołączył
02.05.2012

Dakkar 20:41 | 03.05.2012

Ostatecznie zdecydowałem się na [url=goo.gl/J1ztP]walutomat[/url].  Mają przejrzystą ofertę i całkiem ciekawy pomysł. Waluty nie wymienia się z kantorem, tylko z innymi użytkownikami. Prowizja 0,2%, więc całkiem mała. Przelew poszedł szybko. Czekałem może z piętnaście minut na środki i nic za to nie zapłaciłem. Ogólnie polecam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl