Forum dyskusyjne


NAGALAND - permit

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 11:41 | 03.05.2012

w ubiegłm roku zmieniono przepisy dotyczące wjazdu na teren stanu NAGALAND. Cudzoziemcy NIE POTRZEBUJĄ już permitu, natomiast mają obowiązek zgłoszenia się na policji w stolicy dystryktu w ciągu 24 godzin od wjazdu na teren dystryktu. Potrzebne jest ksero paszportu (strona główna i strona z wizą), nie ma zadnych opłat. Zgłoszenie załatwione jest od ręki.
Informacja dodatkowa: warto mieć indyjskie rupie w małych nominałach, poza tym bank w MON nie wymienia pieniędzy ( kiedy się tam udałem polecono mi przejażdzkę do DIMAPUR i tam wymienić pieniądze ), bankomat przyjmuje tylko karty banku ATMStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl