Forum dyskusyjne

Wiza do Maroka

kategoria podróże po świecie

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 13:07 | 07.05.2012

Ten post właściwie skierowany jest do admina, ale może wypowie się też ktoś kto był w Maroku. Przewodnik Globtrotera po Maroku podaje informację, że obywatele polscy potrzebują wizę do Maroka. Wszędzie gdzie się dowiadywałem, uzyskałem informację, że wiza nie jest potrzebna. Kto w takim razie się myli - Globtroter czy pozostałe źródła?

flatplanet dołączył
06.05.2012

flatplanet 16:38 | 07.05.2012

Wizę otrzymasz na lotnisku. Warunkiem jest wypełnienie formularza. 2 lata temu wybrałem się na 3 tygodniową wycieczkę z plecakiem po Maroku. Niestety w formularzu trzeba napisać konkretne miejsce pobytu. Zmuszony byłem do wpisania zmyślonych danych.

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 23:05 | 07.05.2012

W grudniu 2011 przekraczałem statkiem granicę Hiszpania (Algeciras) -Maroko (Tanger). Odprawa marokańska jest na statku - jeden urzędnik i dziki tłum ludzi - byłem jednym z ostatnim i statek już prawie stał pusty w porcie w Tanger jak wreszcie mi ostemplowali paszport. Żadnych wiz ani kwitów nie potrzebowali.

flatplanet dołączył
06.05.2012

flatplanet 23:14 | 07.05.2012

Nie wypełniałeś żadnych formularzy?
Podobny formularz był przy powrocie. Po minie urzędasa widać było, że poważnie podchodzą do tematu mimo, że to tylko świstek.

nikola dołączył
17.07.2010

nikola 00:50 | 08.05.2012

POLSCY TURYSCI NIE POTRZEBUJA WIZ WCZESNIEJ ZALATWIANYCH W KONSULACIE ... WSZYTSKO ODBYWA SIE NA LOTNISKU POPRZEZ WYPELNIENIE FORMULARZA ..NA ILE ZOSTAJESZ W JAKIM CELU , GDZIE SIE ZATRZYMUJESZ .. ADRES HOSTELU WSKAZANY ;] MILGO POBYTU I NAPEWNO WARTO ODWIEDZIC PARADISE VALLEY ... RAJ NA ZIEMI ;] NIEDALEKO TLOCZNEGO AGADIRU ;] POZDRAWIAM

flatplanet dołączył
06.05.2012

flatplanet 23:32 | 08.05.2012

z papierkami racja :)
Mnie po wyprawie najbardziej wbiła się w pamięć pustynia i Marakesz.
Jestem pewien, że tam wrócę, jeśli tylko udałoby się zebrać kilka osób:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl