Forum dyskusyjne


Irian Jaya Baliem Valley BALIEM VALLEY TREKKING

kategoria inne

merino dołączył
19.10.2010

merino 20:11 | 08.05.2012

Szukam praktycznych informacji o możliwości zorganizowania pobytu typu: tour / trekking nie adventure w Dolinie Baliem na terenie Irian Jaya. Czy korzystaliście z biur / agencji indonezyjskich?


AdamNitka dołączył
13.07.2011

AdamNitka 06:16 | 11.05.2012

Cześć,

teraz zaczyna się najlepszy okres na trekking w dolnie baliem. W sieprniu odbywa się tam festiwal na który przybywa większość plemion z Papui. Zazwyczaj latamy do Jayapura i potem do Wameny w dolinie Baliem. Tam mamy swojego przewodnika który zajmuje się organizacją trekkingu w dolinie. Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz na maila info@zobaczbali.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl