Forum dyskusyjne

wizy

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

maski@buziaczek.pl dołączył
12.01.2012

maski@buziaczek.pl 18:49 | 10.05.2012

czy ktoś wie jak zdobyć wizę do Iranu? W Polsce chodzi mi dokładnie o pozwolenie z MSZu Irańskiego nie można wejść przez stronę ambasady Irańskiej w Polsce a nie chcę przepłacać u pośredników.

12.01.2012

maski@buziaczek.pl 18:51 | 10.05.2012

wiem że można zdobyć w Turcji ale wybieram się końcem czerwca a do tego czasu może się wszystko zmienić. Więc wolałbym ją już mieć niż później niepotrzebnie się stresować.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 19:38 | 10.05.2012

zaproszenie jest tylko do wiz służbowych,

12.01.2012

maski@buziaczek.pl 21:36 | 10.05.2012

www.iranemb.warsaw.pl/1/pol.htm  każdy potrzebuje zaproszenia do wizy potwierdzili mi to w ambasadzie

denali1977 dołączył
26.02.2012

denali1977 22:12 | 10.05.2012

Mniej więcej rok temu korzystałam z pośrednika irańskiego. Nie kosztują tyle co polskie agencje. Wypełniałam aplikacje na stronie internetowej.
Z tego co się dowiadywałam to faktycznie można było także załatwić wize w Turcji ale wiązało się to z czekaniem kilka dni a na to nie mogłam sobie pozwolić. Można też trafić na utrudnienia w okresie ramadanu.

fotodrab dołączył
11.02.2012

fotodrab 02:21 | 11.05.2012

ja zalatwialem wize przez posrednika : www.iranianvisa.com/ 
Wyslalem aplikacje w zeszlym tygodniu i wlasnie otrzymalem list, ze moge juz wize odebrac we wczesniej ustalonej ambasadzie.

azizam dołączył
20.05.2012

azizam 14:24 | 21.05.2012

polecam rowniez agencje TouranZamin - oprocz pomocy przy wyrobieniu wizy do iranu oferuja rowniez bilety lotnicze i kolejowe... warto zajrzec na ich stronke.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl