Forum dyskusyjne


AKTUALNE CENY ATRAKCJI WENEZUELA

kategoria podróże po świecie

basiaimichal dołączył
17.04.2011

basiaimichal 23:05 | 13.05.2012

Witam czy ktoś był może niedawno ( najlepiej ) w wenezueli i orientuje się w cenach wycieczek na miejscu? Dokładnie chodzi mi o koszt wycieczki na salto angel, delte orinoko i treku na roraime.
Wyjeżdżam niedługo, i nie wiem ile będzie mi potrzebne dolców -:)


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 23:52 | 13.05.2012

Ceny nie powinny się jakoś szczególnie zmieniać, bo są mniej więcej przeliczane w dolarach. 3 dni w Canaimie (Salto Angel i wodospady w Canaimie) z przelotem Ciudad Bolivar - Canaima w obie strony, noclegami, łodziami, pełnym wyżywieniem nie powinny kosztować więcej niż 250 usd (w przeliczeniu), możesz przyjąć cenę przelotu w jedną stronę na jakieś 50 usd, przelot Ciudad Bolivar - Santa Elena to będzie koło 100 usd. Delta Orinoko (bardziej polecam Rio Caurę) to jakieś 150 usd. Wszystko za osobęStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl