Forum dyskusyjne

Jakość zdjęć - zróbcie coś z tym

kategoria podróże po świecie

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 10:10 | 17.05.2012

Od jakiegoś czasu są kłopoty z dodawaniem zdjęć. Jeszcze jakiś czas temu rozmiar zdjęcia był automatycznie dostosowywany. Teraz trzeba to robić samemu, a po wykonaniu tej operacji niestety zdjęcia tracą na jakości - np. pogarsza się ich ostrość. Temat był już poruszany na forum dość dawno i to tej pory nic nie zostało z tym zrobione! Drogi Adminie, zrób coś z tym wreszcie, bo spada jakość Globa!!!

Ela30 dołączył
12.05.2011

Ela30 12:50 | 17.05.2012

hmmm, ja dziś dodawałam zdjęcia o wielkości 3 MG i dodały się bez problemu...

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 14:57 | 17.05.2012

Widać, że z tym dodawaniem działa jakoś wybiórczo - część osób dodaje bez problemu, a część nie - oprócz mojego były juz przecież komentarze, że coś jest nie tak.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 17:05 | 17.05.2012

Chłopie daj spokój problem z fotkami rozpoczął sie mniej wiecej 2 mce temu po miesiącu Adminka napisała ,że są na tropie awarii i już lada moment....... i kolejny miesiąc przeleciał.Niestety informatyk nie daje rady z naprawą ale nieżle Mu idzie z wklejaniem banerów reklamowych i o to chodzi przecież.
Mam wrażenie ,że nikomu sie nie chce albo podrożały obiady i po prostu sie nie opłaca.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:56 | 18.05.2012

Witamy

poza wklejaniem banerów, zajmujemy się także innymi tematami ;-)
Usterka, która powodowała problem z dodawaniem zdjęć została usunięta, w tej chwili sprawdzamy z czego wynika fakt, że niektóre osoby nadal mają problem z dodawaniem zdjęć.
Zdarza się, że podesłane przez Was zdjęcia my wrzucamy do galerii bez problemu.

Przemku, prześlij zdjęcia które chciałeś dodac do galerii na adres globtroter@globtroter.pl. Zobaczymy w czym tkwi problem.

pozdrawiam
GlobAdmin

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 22:38 | 20.05.2012

Nie wiem w czym tkwi problem, ale mi już się odechciewa, próbuję wrzucać zdjęcia do galerii niestety od dłuższego czasu pojawia się ten sam problem techniczny

ARIELOVKA dołączył
16.04.2012

ARIELOVKA 02:56 | 21.05.2012

faktycznie cos jest nie tak nie moge dodac tez zdjecia!! zamiast tego co 30 sekund wyskakuje mi reklama jedna po drugiej wkurzajace. rozumiem, ze serwis jakos musi sie utrzymac ale bez przesady z tymi oknami na caly ekran ... przy slabym polaczeniu download reklamy zawiesza prace calej strony... chcialem dodac artykul i foto ale nic z tego :((( moze innym razem

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:18 | 21.05.2012

Smoku- 1, prześlij proszę na adres globtroter@globtroter.pl minimum jedno ze zdjęć z którymi masz problem. Zobaczymy z czego to wynika.

Po zmianie serwera pojawiły się pewne błędy, najważniejsze już wyeliminowaliśmy, ale jak widać nadal jest problem, który jak podejrzewamy wynika ze specyficznej konfiguracji. Powoduje to, że niektórzy użytkownicy nadal mają kłopoty z dodawaniem zdjęć.

Dziękujemy Wam za uwagi, bo pozwalają znaleźć źródło problemu. Nam także zależy na rozwiązaniu tego problemu.

pozdrawiam
GlobAdmin

fruchu dołączył
04.07.2008

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl