Forum dyskusyjne


LOT

kategoria tanie podróżowanie

kraj Indie

pszem dołączył
26.05.2012

pszem 17:12 | 26.05.2012

Ja mam pytanie odnośnie lotu do Indii.Jestem nowy tak więc prosze o wyrozumiałość.Lecę do Indii w drugiej połowie czerwca na rok.Jak to zrobić żeby kupić bilet tylko w jedną stronę?Wszędzie gdzie wchodzę czy na aeroloft czy inne strony związane z lotami zawsze bilet liczony jest w obie strony.jak to jest?


arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 19:09 | 27.05.2012

A to pytanie to tak na serio? Założę, że tak... Zaznacz "ONE-WAY" i będzie w jedną stronę. "Round Trip" albo "Return Trip" to będzie w obie strony. "Multiple destinations" - będziesz mógł sobie zarezerwować/zestawić bardziej skomplikowane połączenia.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl