Forum dyskusyjne

Cz można znależć polskojęzycznych przewodników

kategoria podróże po świecie

Jimi dołączył
29.05.2012

Jimi 18:51 | 29.05.2012

Wybieram się indywidualnie do Mongolii,byłbym bardzo wdzięczny za namiar na kogoś na miejscu,kto może zna jez polski,i jest przewodnikiem.

marekam888 dołączył
07.02.2009

marekam888 21:20 | 30.05.2012

zalecam spojrzeć na jeden ze starszych wątków na forum globtrotera :
www.globtroter.pl/forum/watek,35745,prosba,o,pomoc,mongolia.htm  l

można tam trafić na ten oto link www.murun.pl/o-mnie/ 

czytając twoje pytanie na forum w pierwszej chwili pomyślałem, że to mało prawdopodobne a jednak wszystko jest możliwe ;) ja korzystałem z przewodnika, który mówił w języku angielskim

andre1 dołączył
16.03.2011

andre1 01:35 | 31.05.2012

byłem w mongolii dwa lata temu z kilkuosobową grupą, przewodnikiem była mongołka mówiąca b.dobrze po polsku, o imieniu Nomi, bardzo sympatyczna dziewczyna, mieszkająca w Ułan Bator, nie wiem czy jeszcze tam mieszka, mogę podać adres do niej - nomio81@yahoo.com, pozdrawiam, kraj jest niesamowity, ale potrzeba trochę czasu, by go zobaczyć...

Jimi dołączył
29.05.2012

Jimi 15:47 | 31.05.2012

Powiem,że nie miałem,nazbyt wiele nadziei,na znalezienie kogoś,kto spełniał by ww warunek,ale,,,,zawsze warto spróbować:).No i proszę,teraz już mam pole manewru.Dziękuję,jeśli ktoś ma jeszcze jakiś sprawdzony kontakt,jestem zainteresowany.

Just. dołączył
25.09.2007

Just. 20:42 | 02.06.2012

J. a kiedy sie wybierasz do Mongolii?

Jimi dołączył
29.05.2012

Jimi 16:27 | 03.06.2012

Hej Just!
Jeśli moje sprawy zawodowe,zdołam uporządkować bez przeszkód,to w okolicach lipca- sierpnia.A jeżeli nie,to z całą pewnością w przyszłym roku

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl