Forum dyskusyjne


GÓRY RUMUNII - TREKING Z PLECAKIEM 5-6 dni - CZERWIEC TUŻ TUŻ

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

W. dołączył
02.06.2012

W. 23:58 | 02.06.2012

Ahoj Podróżnicy! Studenci, absolwenci, lenie i pracoholicy. Rzucam wyzwanie dla zuchwałych i zapraszam serdecznie do przyłączenia się do mojej wyprawy. Płeć i wiek nie gra roli, dla mnie liczy się jedynie miłe towarzystwo, poczucie humoru, zamiłowanie natury - i kondycja fizyczna :)

Konkretnie - jadę w Góry Fogaraskie (to ta część Karpat na południe od Transylwanii). Startujemy 14 lub 15 czerwca z ich zachodniego krańca, po czym przesuwamy się główną granią na Wschód.

Po drodze liczne atrakcje: m.in. (1) wchodzimy na najciekawsze szczyty tego pasma, (2) odwiedzamy miejscowe schroniska, (3) obłaskawiamy localesów i psy pasterskie, (4) śpimy w namiocie i kąpiemy w rzece, (5) nie dajemy się zjeść niedźwiedziom...

Cała trasa już wyznaczona, wszystko przygotowane - więc jako mastermind tego projektu zapraszam "na gotowe". Brakuje mi tylko towarzystwa (znajomi jak zwykle nawalili)...

Podsumowując: chętnie poznam KOGOŚ NOWEGO do tego typu górskich wypadów. Także zapraszam serdecznie do kontaktu! Szczegóły przekażę na maila i/lub telefon - podaj tylko swoje namiary w prywatnej wiadomości. Dzięki!

Pozdr,
W.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl