Forum dyskusyjne


ZWIEDZANIE PARKóW NARODOWYCH

kategoria

kraj Indie

malgoskak dołączył
23.04.2007

malgoskak 17:31 | 29.05.2007

Najpopularniejszym parkiem narodowym w Kerali jest Periyar. Dojeżdża się do Kumily, a stamtąd 4 kilometry do Thekkady. W parku zyją podobno tygrysy, ale oczywiście szansa zauważenia tygrysa jest znikoma. Po sztuczym jeziorze zaporowym pływaja stateczki. W czasie rejsu można zobaczyc stada bawołów, wiele ptaków i dzikie słonie przychodzące do wodopoju. po drodze ciekawe drzew, na przykład chlebowe i liczne stada małp. Atrakcją Kumily są plantacje roślin przyprawowych, właściwie wszystkich - pieprzu, gożdzików, kurkumy, kardamonu itp. Ale największą atrakcją, której nie mozna przegapic, są rejsy łodziami po kanałach - jest to coś cudownego. O innych parkach narodowych nie wiem.


tragopan dołączył
24.04.2006

tragopan 19:39 | 30.07.2007

a co wybierasz się na zwiedzanie parków?
Ja planuję wyjazd na 2-3 miesiące do Nagaland i do Arunachal Prades. Interesuje mnie flora i fauna tego rejonu. Tylko jest bardzo mało informacji o tych rejonach i turystach. Pozdrawiam


tragopan dołączył
24.04.2006

tragopan 19:57 | 30.07.2007

Nagaland i Arunachal Prades; moze ktoś był w tych rejonach Indii?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl