Forum dyskusyjne


Obserwuj Odpowiedz Nowe biuro podróży specjalnie dla Polaków planujących podróż do Wietnamu

kategoria podróże po świecie

Polviettravel dołączył
11.06.2012

Polviettravel 05:09 | 11.06.2012

Polviet Travel jest polskim biurem podróży w Wietnamie Działamy od 2009 roku, a od 2011 jako niezależny podmiot.

Specjalizujemy się w turystyce Indochińskiej (Wietnam, Laos,Kambodża). Jesteśmy jedynym biurem turystycznym, które na miejscu zatrudnia Polaków i gwarantuje polskim biurom podroży i turystom bezpośredni kontakt w języku polskim (pracownicy, tour leaderzy, rezydenci - aby dowiedzieć się nieco więcej o nas oraz naszej znajomości rynku zapraszam na blogi: sajgonek.blogspot.com  i polviettravel.blogspot.com.Polviet  Travel specjalizuje się w regionie turystycznym (j.w.), a nie w konkretnym rodzaju turystyki.

Pracujemy w wielowymiarowo, zaczynając od podwykonawstwa dla dużych biur podróży (tłumaczenia, opieka rezydencka, wsparcie quasi-konsularne), poprzez obsługę firm, współpracę z małymi biurami w Polsce, aż po obsługę indywidualnych turystów. Naszymi niepodważalnymi atutami są: doskonałą znajomość ww. Krajów, lokalnych języków i w końcu to, że od lat mieszkamy w Wietnamie (dotyczy to wszystkich osób w naszym biurze). Dzięki temu możemy współpracować przy dowolnych rodzajach usług turystycznych w dowolnym czasie i miejscu. Jesteśmy biurem cieszącym się nieposzlakowaną opinią na rynku; na tyle, że polecają nas zarówno nasi klienci (obecnie z ponad 100 miast w Polsce), nasi partnerzy (obecnie 10 biur w Polsce) oraz nasi dostawcy (hotele, resorty, podwykonawcy w całych Indochinach - referencje są dostępne na życzenie).

Z wyrazami szacunku,

--
Ho Thi Hanh Ngan

Office Manager

Công ty TNHH TM DV Du Lịch Polviet
Đia chỉ : 5B, Lầu 5 103 Phạm Viết Chánh, P.19 Quận Bình Thạnh
MST : 0311316990
Điện thoại : +84 (8) 35147880
Fax : +84 (8)35147881
Di Dộng : 0903.1007.84 - 0903344842Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl