Forum dyskusyjne


Pensjonaty nad morzem

kategoria

kraj Polska

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 11:45 | 21.06.2012

Dzięki za opinie,na pewno przyda się pozostałym użytkownikom na forum. Poza tym Władysławowo to dosyć zatłoczona miejscowość, wiec dla tych którzy chcą spokoju, zapraszam do Ustki.


[fb] Rafał Dembowski dołączył
21.05.2016

[fb] Rafał Dembowski 16:46 | 10.06.2016

Wszystko zależy nie zawsze to, że ktoś prowadzi pensjonat długo oznacza, że robi to dobrze, baza noclegowa w PL jest póki co mniejsza niż potrzeby w czasie sezonu. Ja w PL jestem na wczasach rzadko, ale jak już jestem to raczej staram się wybrać hotele czy miejsca bardziej renomowane, dobra opcja od niedawna się pojawiała jeśli chodzi o wyszukiwanie takich miejsc - www.ideaspa.com.pl/  jest to polska porównywarka, która dość dynamicznie się rozwija, a co dla mnie ważne miejsca jakie są u nich w bazie są weryfikowane przez pracowników serwisu posiadających doświadczenie w tematyce turystycznej, to daje pewnego rodzaju gwarancje, że miejsce będzie dobre i nie bedzie niemiłych niespodzianek. W pensjonatach kilka razy się niestety nadziałem. No i z racji tego, że portal jest młody oferuje bardzo atrakcyjne stawki, żeby przyciągnąć ludzi.


plecakowicz dołączył
13.06.2016

plecakowicz 13:09 | 14.06.2016

To zależy od tego z kim się jedzie oraz gdzie się jedzie. Jak w więcej osób, to zwykle trudno jest znaleźć kilkanaście miejsc w niedużym, rodzinnym pensjonacie, no chyba że się dużo wcześniej zamówi miejsca.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl