Forum dyskusyjne

Z Varanasi na Goa

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

martynaslo dołączył
11.04.2012

martynaslo 08:18 | 20.06.2012

W Varanasi bede okolo 8dnia mojej podrozy (po odwiedzeniu Delhi i Agry). Pozniej musze dostac sie jakos do Bombaju. Zostaje mi jeszcze 12dni. Chcialabym zobaczyc Goa. Czy wykupic lot? Czy moze wybrac droge ladowa? Jesli tak, w jakich miejscach warto sie zatrzymywac? Czy wystarczy na to wszystko czasu? Bardzo prosze o porady.

kaskak dołączył
20.06.2012

kaskak 10:36 | 20.06.2012

Witam!!!
Zdecydowanie polecam polnocne Goa (Vagator, Anjuna i Arambol) oraz poludniowe (Palolem), gdyz oprocz plaz mozna tam znalezc rowniez skaly, ktore dodaja niesamowitego uroku. Srodkowe Goa to 20km plaska plaza. Jest tam duzo drozej niz na polnocy i pelno tam Rosjan :)
Ja osobiscie jechalam autokarem z Mombaju, ale poniewaz nie masz za duzo czasu, to moze warto poleciec??
Pozdrawiam i zycze wspanialego odpoczynku :)

martynaslo dołączył
11.04.2012

martynaslo 10:38 | 20.06.2012

Dziękuję za odpowiedź!
Nie mam również wielu pieniędzy,lot kosztuje około 500zł w jedna strone.Wydaje mi się, że pociągiem może być taniej. Czy jest ktoś kto mógłby poradzić mi jak najlepiej powinna przebiegać trasa?

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 11:18 | 20.06.2012

pociąg będzie tańszy ale wypadna ci ze dwa dni na podróż zakłądając ,ze dostaniesz bilety- to baaaardzo daleko, my przedostaliśmy się samolotem najpierw do Aurangabadu ( zwiedzając jaskinie w Ellorze) a stamtąd autobusem sleeperem na goa

wbart79 dołączył
21.11.2011

wbart79 14:50 | 20.06.2012

Podroz samoloterm jest szybsza i wygodniejsza, ale ja polecam pociag. Ja co prawda jechalem z Goa do Bombaju i wybralem nocny pociag ale wybor nalezy do Ciebie. Podroz to ok 14 h, pociagi lubia sie spozniac a trasa jest dluga, za to cena przejazdu i klimat w pociagu rekompensuja dluga podroz - oczywiscie jesli zdobedziesz bilet.

martynaslo dołączył
11.04.2012

martynaslo 15:21 | 20.06.2012

Dzięki ! Owszem, planuje trase z Goa do Mombaju (stamtąd mam lot) ale nie mam narazie pojęcia jak zapełnić sobie trase : Varanasi- Goa. Błagam o dalsze propozycje :)

krukski dołączył
24.01.2011

krukski 17:23 | 20.06.2012

moze z delhi prosto do Varanasi a pozniej Agra, dalej Jaipur albo Udaipur , dalej Mumbai i Goa wszystko pociagiem, zarezerwoj bilety wczesniej i nie bedzie problemow, poza tym sprawdz ceny bo moze okazac sie ze biet na samolot nie jest duzo drozszy niz bilety kolejowe, a w takim wypadku lepiej samolot bo zaoszczedzisz spoooooro czasu:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl