Forum dyskusyjne

szukam pomocy

kategoria tanie podróżowanie

Stashek dołączył
18.05.2012

Stashek 12:54 | 27.06.2012

Witam wszystkich... mam problem z znalezieniem taniego biletu do australi, moze bedzie z Was ktos tak uprzejmy i poda mi jakies linki, strony gdzie moge szukac owych tanich biletów. Moj kolega znalazł tani bilet z air asia za 1500 , ale po tym jak zadałem pare bardziej szczegółowych pyutan kontakt z nim sie urwał. czekam na Wasza Pomoc:)

magic dołączył
10.05.2010

magic 18:24 | 27.06.2012

Magicznego rozwiazania nie dam rady podac ale...

1. polecam zagladac na rozene strony tak czesto jak sie da :) Przyklady stron:
- www.skyscanner.net 
- dedykowane strony lini lotniczych (tiger airways, jetstar, airasia)
2. Nie poddawac sie
3. Zagladac over and over again :)

Trzymam kciuki i pozdrawiam,
-M.

Stashek dołączył
18.05.2012

Stashek 22:48 | 27.06.2012

wilekie dzieki za odpowiedz... skorzystam z Twoich podpowiedzi :) dzieki za uprzejmość... Pozdrawiam ;]

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 23:53 | 27.06.2012

Mysle ze moze byc ciezko znalezc Ci cos za 2000 tysiace oczywiscie w 2 strony tak jak pisales w ogloszeniu.
Ponadto ja nie nazywalbym osoby kolega, ktory jak nie ma intersu to ma Cie gdzies.

fotodrab dołączył
11.02.2012

fotodrab 00:39 | 28.06.2012

AirAsia wycoafala sie z rynku europejskiego i o biletach w podanych przez Ciebie cenach nie ma mowy. te bilety byly tylko teoretyczne i w jedna strone,. teoretyczne, bo jesli zechciales je skompletowac, to daty nie pozwalaly na osiagniecie takich cen, chyba, ze moglbys zdecydowac sie na dlugi postoj w KUL.
Na dzien dziesiejszy najtanszy bilet na najblizsze dwa tygodnie ( w jedna strone) to 3909 zl do Adelaide, lub ciut mniej do Melbourne

Stashek dołączył
18.05.2012

Stashek 09:59 | 28.06.2012

tak tak moze tam szczegółowo nie opisałem ale mi chodziło o bilet w jedna strone. No niestety czytałem jakis czas temu ze air asia sie wycofała ... no niestety. Ale wielkie dzieki za odpowiedz. A wiesz moze gdzie mozna szukac z jakiego kraju taniej tych biletów? wchodzi nawet gra kilkudniowy postów. Moze jakies zagraniczne strony? Pozdrawiam )

fotodrab dołączył
11.02.2012

fotodrab 12:50 | 28.06.2012

szukaj na na przyklad esky.pl, czy fru.pl Mozesz tez sprobowac skorzystac z polaczenia najpierw do Kuala Lumpur a z tamtad airasia do jednej z czterech destynacji w Australii. Mozesz tez probowac dojechac do Singapuru i dalej Jetstar (zaloguj sie na stronie, aby przesylali Ci promocje), lub Virgin. Mozesz tez probowac kombinacje przez Denpasar ( kiedys mialem bilet z Denpasar do Darwin za 12 AUD (AirAsia).
Z Europy na ogol najtaniej wylatuje sie z Pragi ( tak przynajmniej znajduja wyszukiwarki). Nie szukaj biletow w czasie wakacji i od grudnia do marca ...wtedy tanich biletow nie znajdziesz. Inna rzecz to sama Australia. Czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze jesli musisz szukac w ten sposob biletow, to raczej nie stac Cie na Australie? Na chwile obecna Australia , by ja dobrze zwiedzic jest z pewnoscia najdrozszym krajem na swiecie.

Stashek dołączył
18.05.2012

Stashek 14:09 | 28.06.2012

wiem zdaje sobie sprawe z tego. Moj kolega jest tam obecnie i jesli chodzi o nocleg to mowi ze najlepiej dołączyc do jakiegos wolontariatu i wtedy daja Ci zakwaterowanie i nawet czasem wyzywienie, ale bardziej zastanawiam sie nad wiza studencka z pozwoleniem na prace . Njagorsze jest to ze na starcie potrzeba około 25 tys z opłaceniem szkoły i ogolnie na start, wiec pewnie znowu najpierw pojade do usa zarobic troche grosza. I teraz kolejne pytanie moze sie orientujesz... czy da sie wize załatwic w USA do australi? turystyczna albo studencka z pozwoleniem na prace? czy musze wracac do poslki i tam do amabasady?

izaschiza dołączył
15.09.2009

izaschiza 17:47 | 28.06.2012

Elo!

Ostatnio widziałam tanie loty do Australii z Filipin (nie pamiętam dokłądnie które linie, ale sprawdź Cathay Pacific, Airphil Express, Jetstar, Tiger Airways). Na Filipiny to najlepiej albo z Hong Kongu, albo Singapuru, albo KUL. Generalnie sprawdź sobie promocje Jetstar, bo oni latają tanio do Australii z azjatyckiego fyrtla, a do Azji najtaniej dostaniesz się Aeroflotem (do Chin, Wietnamu) lub Aerosvitem. Kombinuj!

Nie polecam skyscannera, nie pokazuje wielu promocji i generalnie olewa sporo nisko budżetowych lotów. Skyscanner jedynie poglądowo.

Pozdro!

fotodrab dołączył
11.02.2012

fotodrab 17:57 | 28.06.2012

Tym razem odpowiedz jest pewna i jednoznaczna. Australijska wize mozesz zalatwic bedac gdziekolwiek na swiecie. Potrzebujesz wylacznie dostep do internetu. Pisze jednak o wizie turystycznej. Znam przypadki osob, ktore pozytywna odpowiedz uzyskaly w okolo 15 min. Wiza jest zdaje sie wydawana przez automat, po przeszukaniu kartoteki, ze nie znajdujesz sie w kregu osob podejrzanych :)

izaschiza dołączył
15.09.2009

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl