Forum dyskusyjne

TheOneHostel_pl dołączył
27.08.2012

TheOneHostel_pl 20:56 | 22.12.2012

A może Mazury? Dużo zieleni, dużo jezior, lasów. Można wynająć domek nad jeziorem lub po prostu rozbić namiot i biwakować. Dla dzieci to duża frajda.A po za tym można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Dla najmłodszych np. Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, Park Miniatur Warmii i Mazur w Gierłoży i wiele wiele innych.

Marty1 dołączył
11.01.2013

Marty1 14:04 | 11.01.2013

Polecam miejscowość nadmorską Wicie. Okolice pełne przyrody i do tego w pobliżu oprócz morza , duże jezioro. Ciekawie czas można spędzić tutaj : www.wicie.republika.pl  lub tu www.wiciedelfin.pl 

[konto usunięte] dołączył
10.01.2012

[konto usunięte] 11:09 | 16.01.2013

a może Władysławowo lub jego okolice? Alternatywą dla zatłoczonych hoteli i kwater jest wynajęcie domu lub mieszkania - u nas na stronie www.edom.pl/  znajdziesz wiele ofert.
Jest to dobre miejsce na wyjazd z dziećmi - pomijając już lunapark, który jest świetną atrakcją, możesz zabrać dzieci do Ocean Parku, Muzeum Motyli, Parku Linowego. Oprócz tego galeria morska na kutrze rybackim, restauracja we wnętrzu samolotu w Chłapowie... I wiele, wiele innych atrakcji - na pewno nie będziecie się nudzić :)

Svobi dołączył
19.11.2013

Svobi 23:03 | 02.12.2013

Polecam domki Las Palmas w Dąbkach. Blisko morze, plac zabaw i wszystko co jest potrzebne do odpoczynku z maluchami.

januszkarpaty (ban) dołączył
14.09.2012

januszkarpaty (ban) 15:35 | 16.12.2013

Jeśli jedziesz z dzieciakami polecam wynajęcie Ci osobnego mieszkania - to znacznie wygodniejsze niż noclegi w hotelu ;) Sam przetestowałem to już kilka razy ponieważ razem z żoną i dziećmi jeździmy nad nasze polskie morzem praktycznie co roku.
W tym sezonie byliśmy w Międzyzdrojach (po raz 3 zresztą) i mieszkaliśmy w tym apartamencie: miedzyzdroje.baltichome.pl/pl/apartament/morskie-oko/192_2677f < br /> Bardzo przestronny, ładnie i nowocześnie urządzony tak więc sądzę, że wpasował by się w wiele gustów ;) Do morza mieliśmy zaledwie 200 m. tak więc chodziliśmy tam przynajmniej dwa razy dziennie.
Mieszkanie bardzo wygodne, w pełni wyposażone tak więc bez problemu można było przyrządzić sobie śniadanie :)
Na minus to, że ktoś pod nami organizował przez pierwsze trzy dni głośne imprezy ale potem się wyprowadzili i był spokój przez resztę wakacji.

marcin_zabielski dołączył
30.01.2014

marcin_zabielski 17:24 | 30.01.2014

Na rodzinne wakacje polecam Łebę. Tak jak już kiedys tutaj pisałem, dla mojej rodziny nie ma innej opcji na wspólne wakacje :)

Fajny rodzinny ośrodek to Chomiczówka. Mają nawet basen :) www.noclegileba.pl/leba-osrodki-wczasowe/850-leba-osrodek-chomi  czowka.html

[konto usunięte] dołączył
23.02.2012

[konto usunięte] 17:41 | 30.01.2014

Łeba,Władysławowo a morze Świnoujście ? W zasadzie każda miejscowość jest dobra aby spędzić rodzinne wakacje liczy się też atmosfera i ładna pogoda:) A nad naszym morze ztym ostatnim może być ciężko. Sprawdźcie jeszcze Rewal.

[fb] Kamila Stanok dołączył
18.10.2016

[fb] Kamila Stanok 13:30 | 18.10.2016

Teściowa w tamtym tygodniu zabrała nasze dzieci do Aquapark Reda i wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Ponoć można przejechać zjeżdżalnią tuż obok rekinów. Też chcę tam z mężem pojechać za jakiś czas to sama się przekonam, czy rzeczywiście jest to aż takie wow. Sprawdzałam cennik na stronie, to nie jest najgorzej, sądziłam, że za takie atrakcje skasują więcej.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl