Forum dyskusyjne


Biuro Viator

kategoria podróże po świecie

monikaso1234 dołączył
29.06.2012

monikaso1234 19:48 | 29.06.2012

Witajcie,
dziś o godz 12:20 wyjechaliśmy z Katowic do Chorwacji. Jest godzina 19:34 a my nadal w Cieszynie. Autobus się zepsuł jakieś 15km za Cieszynem po stronie Czeskiej. Wrócili Nas do Polski i od kilku godzin jesteśmy w Cieszynie. Jak ktoś mógł do tego dopuścić. Jest piątek a na żadnej infolinii nikt nie odbiera w Biurze Viator. Taka to niestety firma. Jadą z nami dzieci na kolonie więc sobie wyobraźcie co się dzieje.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl