Forum dyskusyjne

Czy tytuł fotki jest ważny

kategoria inne

trylu57 dołączył
11.12.2010

trylu57 17:06 | 30.06.2012

Witam "pstrykających" podróżników.Niejednokrotnie oglądam zdjęcia i ni jak tytuł nie pasuje mi do tego co widzę.Czasem autor wystawia 5 fotek pod tym samym tytułem,a miejsca piękne i warto by było w tytule to zaznaczyć.No jasne.....można dopytać autora.....ale.Niech tytuł i treść będą integralną częścią...niech pasują do siebie.Niech to będzie też forma nauki.....poznawania....tak myślę.Czasem tytuł ironiczny....żartobliwy....nadający klimat okoliczności spuszczenia migawki.Nie wiem jakie jest Wasze zdanie.......ja nie "czepiam" się....tylko wyraziłem swoją opinię.
Pozdrawiam.....no właśnie jak......myśliwi mówią "Darz Bór"....sokolnicy "Chwal Ćwik".....a My???..."Darz Obiektyw".....może być???

magic dołączył
10.05.2010

magic 17:43 | 30.06.2012

Masz racje. Podpisuje sie pod tym co piszesz rekoma i nogami :)
Zdjecia z podrozy moga miec suche tytuly (co to jest, gdzie to jest).

Sam nie jest swiety i zdaza mi sie powiedziec 'plaza'. Nie wnosi to nic a nic. Z drugiej strony czesto wrzucam zdjecia tylko jako 'podkladke' pod przyszly artykul - a w tym momencie nie przykladam az takiej wagi do tytulu swojego zdjecia.

Anyway, tak, TAK i jeszcze raz TAK. Masz racje. Sam bije sie w piersi i bede staral sie o tym czesciej pomyslec :)

Pozdrowki,
-M.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl