Forum dyskusyjne


kontrole graniczne

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

PIOTRD dołączył
22.09.2008

PIOTRD 23:37 | 01.07.2012

cześć
jedziemy we wrześniu samochodami do Gruzji .Pytanie: W jakim stopniu są kontrolowane są samochody,czy trzeba zgośić zakupione przdmioty ,rzeczy (upominki) do oclenia-konsekwencje? dzięki pozdrawiam


izaschiza dołączył
15.09.2009

izaschiza 18:41 | 03.07.2012

A co ty takiego dziwnego chcesz kupować, że chcesz to zgłaszać? Ja bym tam nic nie zgłaszała. Przekraczałam lądową granicę turecko-gruzińską i bułgarsko-turecką, co prawda transportem publicznym, ale nie widziałam, żeby kogoś jakoś szczególnie kontrolowali. Do Turcji oczywiście wiza, ale to zwykła formalność (czyt. kasa) na granicy.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl