Forum dyskusyjne

Odkryłem Cypr

kategoria podróże po świecie

kraj Cypr

rafalkaczmarek dołączył
05.07.2012

rafalkaczmarek 00:27 | 06.07.2012

f.cl.ly/items/0R273q382S2l12202u1u/basen.jpg 

Wybaczcie chaotyczny i chropowaty styl - to mój pierwszy raport z podróży :)

Okazją do odwiedzenia Cypru był wyjazd biznesowy, z dużą porcją wakacyjnego odpoczynku. Był to przy okazji mój pierwszy wyjazd wolontaryjny, gdzie spotkało mnie przedziwne połączenie 5 gwiazdkowego wyjazdu turystycznego z jednym pełnym dniem przeznaczonym na pomoc innym Ten aspekt pomagania był tylko dla chętnych, którzy oprócz przyjemności chcieli dac coś od siebie

Kto jeszcze nie widział parków leśnych na Cyprze temu serdecznie to polecam. Wyjątkowość tego obszaru to nie tylko jego naturalne piękno, ale także wiele atrakcji: pływanie, nurkowanie, wędkowanie, pływanie łódką, jazda na rowerze, jazda konna, wspinaczka, turystyka i wiele innych.

No i piękne hotele - ja zatrzymałem się w Grecian Park Hotel. Nie wspomnę o szampanie i truskawkach na śniadanie... - nawet się ładnie zrymowało.

f.cl.ly/items/0h1A220X1G3V3f3Q1j1X/truskawa.jpg 

Oprócz czystego wypoczynku miała miejsce masa różnych sportowych konkurencji (byliśmy większą grupą) i walka o nagrodę w postaci wielu wyjazdów na następne wakacje. Ufff... było bardzo emocjonująco.

Udało się nam zebrać około $5000 w ciągu jednego dnia, a pieniądze te zostały przeznaczone na budowę szkoły z butelek w Guatemali. Po prawdzie na połowę szkoły, ale zawsze. Następnie zebraliśmy około 300 różnych prezentów dla dzieci i zostały one wysłane do 4 różnych sierocińców w innych krajach.

Dodatkowo, tak jak widzicie na zdjęciu, hotel sam w sobie jest przecudowny, tak jak i widoki ale my postanowiliśmy również poeksplorować okolice i pobliskie miejscowości.

Podsumowując, Cypr był cudowny! Będąc tam, przypomniały mi się i nowego znaczenia nabrały słowa św. Augustyna - "Świat jest jak księga, kto nie podróżuje, czyta tylko jedną jej stronę".

f.cl.ly/items/303e1A1X0Y3s3Z410x2X/hotel.jpg 

Pozdrawiam podróżniczo,
Rafał

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 09:58 | 06.07.2012

Chwali się bo Cypr ładny i wbrew pozorom stosunkowo mało znany. Jak chcesz to dodaj zdjęcia i wrzuć ten swój wątek jako relację, bo tak to raczej zginie w powodzi innych wątków ...

magic dołączył
10.05.2010

magic 14:04 | 09.07.2012

Cypr jest jednym z miejsc ktore bardzo milo i cieplo wspominam.
O ile bedziesz mial chwile czasu - napisz jakis artykul na ten temat, napisz co widziales, jak bylo i co robiliscie. Milo bedzie sobie odswiezyc wspomnienia!

Pozdr,
-M.

DiscoveryPlanet_pl dołączył
22.05.2012

DiscoveryPlanet_pl 12:09 | 12.07.2012

Faktycznie często zapominamy o tej wyspie,ale też ceny wycieczki na Cypr są wysokie i nie każdy może sobie na to pozwolić. Zdjęcia mówią same za siebie.

rafalkaczmarek dołączył
05.07.2012

rafalkaczmarek 16:56 | 13.07.2012

Tak zrobię, dzięki!

Rzeczywiście, ceny wycieczek na Cypr są wysokie, jednak sądzę, że warte, jeśli ktoś tylko może sobie pozwolić. Jak będę miał kilka chwil, to rozszerzę wątek i wrzucę relację!

monique.sin dołączył
07.04.2015

monique.sin 08:57 | 17.04.2015

Tak, Cypr to cudowne miejsce. Mogę z ręką na sercu potwierdzić, że nikt nie będzie żałował przyjazdu na tą wyspę. Mieszkam tu już 3 lata i trudno byłoby mi na nowo się zaklimatyzować w innym, mniej słonecznym kraju.
Zapraszam również na moją autroską stronę poświęconą wyspie Cypr:

www.cypr.link 

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 19:41 | 18.04.2015

Monique i Rafał, to prawda Cypr jest cudowny... spróbujcie pokazać to w swoich relacjach i na zdjęciach. Pozdrawiam serdecznie :)

monique.sin dołączył
07.04.2015

monique.sin 16:46 | 02.11.2015

Założyłam jakiś czas temu bloga i pokazuję tak jak potrafię Cypr. Może zdjęcia nie są rewelacyjnej jakości, ale z czasem będą coraz lepsze. Obiecuję:)

www.cypryjskiesny.blox.pl 

madzia005@poczta.onet.pl dołączył
16.07.2016

madzia005@poczta.onet.pl 13:59 | 16.07.2016

My równiez odkryliśmy Cypr :) Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tej cudownej wyspy. www.youtube.com/watch?v=2lwTn0yOvmE 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl