Forum dyskusyjne

Nauczycielskie podróżowanie

kategoria tanie podróżowanie

skaluc dołączył
06.07.2012

skaluc 13:15 | 06.07.2012

Z racji zawodu możemy podrózować jedynie w wakcje i ferie zimowe. To pierwsze ograniczenie. Drugie - to marne finanse. Trzecie to sfeminizowane środowisko a zatem kompanów do wyjazdu trzeba szukać poza. I z tych powodów organizujemy sobie od lat letnie i zimowe wyjazdy bez udziału biór podózy. Zimą buszujemy po muzeach, latem krajobrazy.A, że w iększej grupie rażniej to poszukujemy kompanów ( ale nie tylko płci przeciwnej) do takich właśnie wspólnych wyjazdów. Na ferie 2013 planujemy Madryt lub Lizbonę. Czy ktoś chętny? Mile widziany podobny wiek (50+)

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 13:31 | 08.07.2012

HURA! Nareszcie coś dla mnie! Na najbliższe ferie co prawda mam już zaplanowany wyjazd (z biurem...), ale na przyszłość jak znalazł. I zawód i wiek i chęć poznawania świata, wszystko się zgadza. Ja jednakże podróżuję głównie zimą i w miejsca dość odległe, gdzie na dodatek jest ciepło. Chętnie podróżowałabym z pominięciem biura. Kierunki preferowane to Afryka (Etiopia), Azja (Wietnam, Birma, Kambodża) i Ameryka Południowa (Peru, Ekwador, Gwatemala). Ostanie ferie spędziłam w Meksyku, w 2013 jadę do Indii z Nepalem. W 2014 chętnie pojadę do któregoś z wymienionych wyżej miejsc. Może porwiecie się na dalsze kierunki niż nasza kochana Europa? Pozdrawiam Was serdecznie!
Anita

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 16:54 | 08.07.2012

Do Indii możesz pojechać parę razy, do Nepalu na trekkingi również. Jest co oglądać, na raz na pewno nie dasz rady obejrzeć wszystkich ciekawych miejsc (szczególnie jadąc z biurem - ograniczenia czasowo-kosztowe). Podobnie Chiny, Indonezja i parę innych miejsc, można jeździć po kilka razy i nigdy nie jest nudno.
Zbyszek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl