Forum dyskusyjne

tanie loty do Maroka

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

patatyipomarańcze dołączył
04.07.2012

patatyipomarańcze 21:16 | 07.07.2012

Cześć,

Czy ktoś może polecić jakieś tanie loty do Casablanki? Może przeloty czarterowe?

Pozdrawiam serdecznie,
Aga
www.patatyipomarancze.pl 

lao dołączył
13.04.2012

lao 22:43 | 16.07.2012

hej, też jestem własnie zainteresowana, bo chciałam pojechac we wrzesniu, ew., sierpien, nie chcę jechac z biura podrozy, ew. interesuje mnie wyjazd z klubu trampingowego, ,ale też rozpatruje opcję solo, ale widzę, ze nikt nie radzi.,..:(

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 08:35 | 17.07.2012

Sprawdźcie Easy Jet z Berlina. Jeszcze niedawno mieli niezłą promocję do Agadiruu i Marakeszu. Mnie udało się kupić bilet na listopad za 337 zł (tylko z bagażem podręcznym, dodatkowy bagaż +180 zł), a ceny zaczynały się od 250 zł. Teraz pewnie będzie drożej, ale jakieś 2 tygodnie temu dołaczył do naszego wyjazdu kumpel, który na tem sam lot kupił bilet za niecałe 500 zł.

africamaniac dołączył
25.11.2011

africamaniac 04:33 | 18.07.2012

Ryanair do Malagi (bezposrednio z Krakowa i Wrocławia), prom do Tangeru i pociąg do Casablanki. Z Hiszpanii poza tym jest sporo tanich lotów do Maroka, trzeba poszperać - ale czasem ciężko pokombinowac z lotami z Polski.

Trelkovski dołączył
25.07.2012

Trelkovski 14:44 | 25.07.2012

szkoda że nie lecisz w pażdzierniku,ja polecam fru.pl-tam lot do Tangeru zaklepałem na koniec pażdziernika

zefirek dołączył
25.10.2012

zefirek 19:18 | 25.10.2012

Sprawdź na www.whynotfly.pl/  - na od nich leciałam do Maroko w maju. Ogólnie Why Not Fly to świetne centrum biletów, mają naprawdę dużo połączeń i niskie ceny.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl