Forum dyskusyjne

wyjazd pazdziernik listopad

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

jabu dołączył
05.06.2007

jabu 10:40 | 05.06.2007

Witam
wybieram sie do Maroka na przelomie pazdziernika i listopada (27.10-10.11). Lece norwegian do Malagi, czy kojarzycie jakies linie promowe, ktore w tym czasie plywalyby do Maroka. Jedyne co udalo mi sie znalezc to: www.trasmediterranea.es  z Malagi do Melilli. Moze macie jakies pewne informacje o promach ktore kursuja z innych miast? Co sadzicie o wyjazdzie w tym terminie, srednia temperature podaja okolo 24 stopni, jak to moze wygladac w praktyce?

pozdrawiam

jabu dołączył
05.06.2007

jabu 10:48 | 05.06.2007

Do Malagi planowo przylatuje o 17, prom odplywa o 21, niby to duzo czasu, wystarczy zeby zdazyc?

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 18:19 | 05.06.2007

a dlaczego nie chcesz lecieć do Maroka , samoloty z Hiszpani są tańsze niż promy , w maju cała trasę z przesiadką w Madrycie przeleciałem w obie strony za 630 zł

jabu dołączył
05.06.2007

jabu 20:04 | 05.06.2007

Przyznam że nie wpadłem na takie rozwiązanie, wszyscy wybieraja prom...
Jednak wolę chyba podróż promem, dawkowanie emocji;) zamiast wpadnieciaod razu w środek wydarzeń.
Pozdrawiam

12250 dołączył
21.06.2005

12250 22:55 | 05.06.2007

Nie wiem jakie promy kursują z Malagi ale jeśli takie jak przez Cieśninę, to rejs promem nie przysparza żadnych emocji. Jesteś zamknięty pod pokładem (nie można wyjść na zewnątrz).

jabu dołączył
05.06.2007

jabu 17:13 | 06.06.2007

Troche mnie rozczarowales, bo liczylem rowniez na to ze uda sie obejrzec wybrzeze afryki z morza szczegolnie ze bedziemy plynac w nocy.

jabu dołączył
05.06.2007

jabu 11:17 | 09.06.2007

Udało mi sie znaleźć odpowiedzi na moje pytania, zamieszczam może komus się przyda, jeżeli chodzi o promy to w tym okresie kursuja także promy z Almerii(strona przewoźnika: www.trasmediterranea.es/trasmeweb/inicio.do),  prom z Almerii wypływa o 23.59 i jest o 8.00 w Melilli, z powrotem jest prom Melilla (23.59) - Malaga(08.00).
Jeżeli chodzi o pogodę to polecam stronę: www.wunderground.com,  można na niej obejrzeć temperatury w danym miejscu w poprzednich latach, w interesującym mnie okresie nie wygląda to źle:))
I na koniec jeszcze jedno pytanie, czy orientujecie się jak wygląda kwestia dojazdu z lotniska z Malagi do portu w Almerii, czym, skąd i za ile ;)?

pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl