Forum dyskusyjne


Zakopane Tatry i Słowacja

kategoria inne

kraj Polska

sandron dołączył
07.06.2007

sandron 11:26 | 07.06.2007

Witam.Jestem tutaj nowy,więc jeśli coś namieszam,to proszę o wyrozumiałość.Kocham Tatry i prawdopodobnie w tym roku pojadę z żoną do Zakopanego (lub okolic),żeby pochodzić po górach i wyjechać na cały dzień np.do Popradu.Trochę się zmartwiłem,bo nasza paczka się rozsypuje i chyba przyjdzie nam pojechać we dwójkę,a wiedomo,że jest lepiej jechać w większej grupie.Zastanawiam się nad zorganizowaniem się w kilka osób i wyjazd w Tatry ale brakuje nam takich podróżników w naszym towarzystwie.Nie wiem czy ewentualne szukanie w takim miejscu jak ten portal jest dobrym rozwiązaniem ale...Może też znajdą się osoby,które chciałyby się podzielić uwagami odnośnie wypadów w Tatty i na Słowację (aktualne ceny,adresy kwater,zabytki itd).Nie mamy samochodu i jesteśmy skazani na busy,PKP,PKS itd.
Chciałbym powiększyć grono znajomych,z którymi może kiedyś wyjechalibysmy itp.
Pozdrawiam podróżników i glogtroterów !!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl