Forum dyskusyjne

Delhi Kathmandu

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

himalovo dołączył
10.02.2007

himalovo 23:28 | 07.06.2007

Czy ktoś ma aktualne dane na temat lotów a Delhi di Kathmandu ? Czy zarezerwować bilety jeszcze tu w Polsce czy można bez paniki zdobyć taki bilet na miejscu w Delhi ? ( licząc się z pobytem w tym mieście przez ok 3 dni )dzięki za wszelkie info. pozdr. himalovo

ts dołączył
09.01.2007

ts 23:46 | 07.06.2007

sprawdź www.aero.pl  loty DEL - KTM; sam tam kupowałem jeszcze będąc w Polsce- nie ma co liczyć na to, że w delhi zapłacisz za nie mniej

himalovo dołączył
10.02.2007

himalovo 01:26 | 08.06.2007

dzieki za info. ( chcemy po prostu zwiedzić przy okazji miasto Delhi - ale pytam bo pewnie mogą być problemy z biletem na miejscu, gdzieś wyczytałem że na miejscówki pociągiem pod granicę z Nepalem można na miejscu czekać 3-4 dni ? ) dlatego myślimy o samolocie - a byłeś może w Nepalu latem ? bo my jedziemy właśnie w sierpniu.

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 11:59 | 01.08.2007

zamierzamy zarezerwowac w Air Sahara, mozna przez net. Jesli nie zrobimy to na miejscu w biurze turystycznym w Indiach, cena ta sama

MIHASi dołączył
01.06.2007

MIHASi 11:13 | 06.08.2007

jak wygląda sprawa trasy Kathmandu - Delhi , można jakoś przez net zarezerwować?

krzysm dołączył
03.08.2007

krzysm 15:22 | 06.08.2007

mozna wejdz na strone www.aero.pl  i sa bilety lotnicze w jedna strone jakies 480 netto i 680 netto do pokhary

pozdro

WOYTEC dołączył
31.07.2007

WOYTEC 17:39 | 06.08.2007

Witam
Pewnie najlepiej kupić przez internet. Chociaż ja kupowałem na miejscu.
www.travel-rajasthan-tajamahal-khajuraho.com  albo mail
invictatravels@hotmail.com
Tak jak każde biuro podróży tak i oni będą chcieli zedrzeć parę groszy - jednak spośród pięciu innych biur oni zaproponowali najniższą cenę i byli uczciwi. Na Twoim miejscu napisałbym do nich maila z pytaniem. Chociaż niestety nigdy nie da ci to gwarancji że na miejscu zapłacisz tą samoą cenę. Jeśli chodzi o Nepal to nie zatrzymuj się w hotelu Kathmandu view - uwierz mi na słowo:) Jeśli natomiast chciałbyś wynająć przewodnika w Kathmandu - napisz mi maila - dam ci namiar na sprawdzonego i uczciwego człowieka
Pozdrawiam

Allabouter dołączył
08.08.2012

Allabouter 13:07 | 18.12.2012

Jeśli to jeszcze aktualne, chętnie skorzystam z okazji i poproszę o namiary do tego przewodnika w Nepalu ( moj adres: allabouter@gmail.com ).

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl