Forum dyskusyjne

co warto zwiedzic na tej trasie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

tyku dołączył
25.02.2007

tyku 09:49 | 08.06.2007

Co warto zwiedzic na nastepujacej trasie:Bombaj-Delhi-Amritsar-Varanasi- Kathmandu-Lucknow/Varanasi- Bombaj. Bylabym wdzieczna za opisy miejsc, ktorych nie ma w przewodnikach. Jakie miasta powinno sie zobaczyc po drodze?

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 14:06 | 08.06.2007

Dziwna trasa:).Napisz jak będziesz sie przemieszczać między miastami,bo to rzecz najwazniejsza...

tyku dołączył
25.02.2007

tyku 19:36 | 08.06.2007

mam zamiar poruszac sie pociagami i raz samolotem ( z Lucknow do Bombaju). Oczywiscie wszystko zalezy od czasu. A dlaczego dziwna trasa?

tyku dołączył
25.02.2007

tyku 19:46 | 08.06.2007

oczywiscie co do miejsca wylotu i przylotu (Lucknow-Bombaj) nie jestem jeszcze pewna na 100%

ulek82 dołączył
03.06.2007

ulek82 20:29 | 09.06.2007

w jakim terminie wybierasz sie do Indii???

tyku dołączył
25.02.2007

ulek82 dołączył
03.06.2007

ulek82 18:08 | 10.06.2007

szkoda :(pomyslalam, ze moglabym do Ciebie dolaczyc, ale ja bede mogla najwczesniej jechac dopiero w pazdzierniku:( a tak z ciekwaosci to wybierasz sie sama??? :)

tyku dołączył
25.02.2007

tyku 20:13 | 10.06.2007

Na samotny wyjazd bym sie nie zdecydowala. Chyba jestem na to za malo odwazna. Na pewno jade jeszcze z jedna osoba i moze ktos sie jeszcze do nas dolaczy. Jakbys mogla wczesniej jechac to jestes mile widziana:)

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 22:32 | 10.06.2007

Witaj!
Masz tylko miesiąc a chcesz przejechac połowę Indii wzdłuż i wszerz a dodatkowo odwiedzić Nepal??Pora mz też nie optymalna,ale to rzecz drugorzędna..Proponuję modyfikację trasy.Odpuścić sobie Kathmandu i skoncentrować sie tylko na Indiach.Lecisz do Bombaju,więc może zwiedzić tylko południe Indii?

tyku dołączył
25.02.2007

tyku 23:06 | 10.06.2007

Zadam takie glupie pytania...a dlaczego jest to niemozliwe?;). I drugie czy istnieja w Indiach pociagi expresowe, ktore pokonuja wieksze odleglosci w dosyc krotkim czasie. Z takich staralam sie korzystac w Chinach i jechalam nimi w nocy rezygnujac z noclegu w hotelu. Dzieki temu udalo mi sie pokonac podobna trase w Chinach jaka planuje na Indie w 3,5 tyg.
OK rezygnuje z Kathmandu, bo tu sie zgodze z Toba, ze to nie ma sensu. Nastawilam sie juz napolnocne Indie, wiec decyzji juz nie zmienie:). A Bombaj musi byc miastem przylotu i odlotu :). A co do terminu, to wiem, ze idealny nie jest, ale najgorszy tez nie, a jak czlowiek nie ma innego wyjscia i zostaje postawiony przed decyzja albo jedziesz w tym terminie albo w ogole, to wiadomo co wybierze...:) Co polecasz wiec w takiej sytuacji...tzn o jakie miejsca warto zahaczyc:). I bez obaw to nie jest plan ostateczny i przed wyjazdem zostanie pewnie jeszcze zmieniony pare razy, ale najpierw musze zebrac potrzebne informacje do konca:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl