Forum dyskusyjne

maroko w lipcu

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

lain dołączył
10.06.2007

lain 09:51 | 10.06.2007

czesc - wybieram sie w lipcu do maroka sama i chetnie umowilabym sie na miejscu z kims kto jedzie w tym samym terminie zeby przynajmniej pare dni sie gdzies razem ruszyc - bede 10 lipca w casablance

piotrekg dołączył
12.06.2007

piotrekg 20:34 | 14.06.2007

witaj,
planuje z parą moich znajomych (kobieta i mężczyzna) zwiedzic Maroko w lipcu.
Dokładnie to lądujemy 14.07 w Marrakeszu, wiec jeśli masz ochote to zapraszam:)
Chyba, ze jeszcze nie kupiłas biletu to mozesz sie do nas dołączyc, poniewaz mamy jeden extra i mozemy Ci go sprzedać za 1/2 ceny.

lain dołączył
10.06.2007

lain 20:42 | 14.06.2007

to moj mail laincyberia@o2.pl - napisz do mnie to sie dogadamy - ja juz bilet mam ale moge przyjechac do marrakeszu tak na 14 - 15 i razem mozemy skoczyc na sahare pozdrawiam

reniaj dołączył
22.05.2007

reniaj 20:13 | 21.06.2007

Chętnie bym też pojechała . Posypały mi się plany wakacyjne a jeszcze nie byłam w Maroko. Proszę o kontakt. Mój mail: reniaj@tlen.pl

piotrekg dołączył
12.06.2007

piotrekg 22:53 | 24.06.2007

Wysłałem już do Ciebie maila, ale raz został "odbity". Jesteś pewna, ze wlaściwy adres wpisałas?
Jakby co, podaje namiary na siebie: gg4011202, piogo1@wp.pl.
Czekam na odpowiedź, poniewaz uwazam, ze im wieksze grono na taka wyprawe tym lepiej:)

usunięty/nieznany 01:44 | 29.06.2007

Siema ja jestem goha i jak jesteś zainteresowana jeszcze to ja w połowie lipca też będe w Maroku u znajomych, więc możemy się spotkać np. w Marrakeshu

lain dołączył
10.06.2007

lain 09:16 | 29.06.2007

bardzo chetnie - moze daj mi swoj e- mail to pogadamy

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl