Forum dyskusyjne

Mt Meru Kilimandżaro

kategoria podróże po świecie

Strielok dołączył
21.08.2012

Strielok 21:15 | 21.08.2012

W okolicach stycznia / lutego chciałbym się wybrać na Mt Meru i na Kilimandżaro. Czy ktoś był może na podobnej wyprawie? Czy ktoś może polecić jakąś firmę, która organizuje takie wejścia?

SzczytyAfryki dołączył
01.09.2010

SzczytyAfryki 15:02 | 27.08.2012

Witaj

Ja byłem na Kili. Daj znać na priv: gerber@gerber.d7.pl.
Korzystałem z jednego z biur, z których jestem bardzo zadowolony i z chęcią podam na nich namiary. Organizują wejścia i na Kili i na Meru. Możesz też przeczytać na mojej stronie jak się z nimi podrożuje na mojej stronie:
www.gerber.d7.pl 

muri dołączył
09.04.2009

muri 21:53 | 28.08.2012

Hej. Myślę o podobnym trekingu w podobnym terminie. Nie potrzebujesz kogoś do ekipy? Jeśli tak daj znać to podam maila lub numer telefonu. Pozdrawiam,

maritmo dołączył
07.09.2012

maritmo 15:37 | 07.09.2012

hej Strielok, też podobnie jak Ty chcę wybrać się na Kili, choć narazie jeszcze nic konkretnie nie wiem kiedy dokładnie itp, ale wiem że chcę. Jak byś chciał się skontaktować to mój numer 516802764, pozdrowienia

chodor dołączył
09.09.2012

chodor 22:37 | 24.09.2012

Wybieram sie na Kili w połowie grudnia. Własnie jestem na etapie szukania agencji. Dostałem kilka ofert i na tą chwile najbardziej rozsadna i wiarygodna jest KilimanjaroHeroes. Napisałem tez do kilku osob, ktore z nimi wchodzilo i zachwalali ich bardzo.

Strielok dołączył
21.08.2012

Strielok 08:35 | 25.09.2012

Dzięki :). Z Evaristem z Kilimanjaro Heroes jestem w kontakcie.

chodor dołączył
09.09.2012

chodor 13:18 | 25.09.2012

Czyli mozliwe, ze to o was mowił, ze przyjezdzacie w styczniu.
Od niego jak narazie dostałem najnizszą cene za wejscie na Kili. Czekam jeszcze na oferte safari bo tu troche przegiął.
Koresponduje jeszcze z shayotrekandsafaris.com, uhurutreks.com, x-trekkers.com, shidolya-safaris.com, amtours-tz.com, victoriatz.com. Ceny porównywalne na wejscie na Kili. Safari zalezne jaki standard i ile dni. Dostałem jeszcze kilka ofert z innych biur ale tam ceny to juz dla bogatych amerykanów:)

Strielok dołączył
21.08.2012

Strielok 10:56 | 17.06.2013

Wyprawa z KilimanjaroHeroes w pełni się udała, oba szczyty zdobyte + świetne safari. Zainteresowanych zapraszam do mojego bloga z wyprawy takiglupicharakter.wordpress.com.

Zainteresowanym wizytą w Tanzanii chętnie służę wszelką radą i pomocą.
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl