Forum dyskusyjne


Afryka styczen 2008

kategoria podróże po świecie

aseret_d dołączył
03.06.2007

aseret_d 11:21 | 12.06.2007

szukam chetnych na czwarta już moja wloczege po Afryce. tym razem to Malawi, poludniowa Tanzania i polnocny Mozambik /ostatnie 2 tygodnie być może Zanzibar/. chcemy wyjechac w styczniu /polowa?, pod koniec?/ i planujemy jechac na 5-6 lub 8 tygodni /trasa do "rozpisania" w zaleznosci od mozliwej dlugosci wyjazdu uczestnikow. na razie sa chetne 2 osoby z mozliwoscia wyjazdu na 6 i 8 tygodni/. nie stawiam „ograniczen wiekowych”, ale raczej malolatom dziękujemyStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl