Forum dyskusyjne

Wypraw do Peru - wrzesień 2007 chętni poszukiwani

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

Muniska dołączył
12.06.2007

Muniska 21:37 | 13.06.2007

Termin wyjazdu planowany na początek lub najpóźniej połowę września. Poszukiwani chętni zdecydowani zobaczyć te cudowne miejsca jak Machu Picchu, jezioro Tititaca, Inka Trail itd :) Czas ucieka, trzeba zgrać termin wyjazdu no i przede wszystkim zarezerować bilety, tak więc nie zwlekajcie piszcie :) mail: kontomoniki@o2.pl

sajko dołączył
09.09.2007

sajko 19:08 | 09.09.2007

hej,
ja lece do Am. pol. pod koniec pazdziernika... do kiedy tam bedziesz i czy cos jeszcze masz w planie czy tylko peru?
pozdrowionka

Muniska dołączył
12.06.2007

Muniska 19:53 | 09.09.2007

Witaj,
Będziemy tak do 8 października. Mamy zamiar zachaczyć o kawałeczek Chile i Boliwii, ale głównie Peru.

kijar dołączył
11.09.2007

kijar 09:18 | 12.09.2007

witam,ja tez sie wybieram pod koniec pazdziernika milo by bylo z kims z ojczyzny sie spotkac bo nityty jade samotnie znajomi to tylko do 5 gwiazdek chetni:) czy niemiecki ma jakas wartosc w tym kraju?planow niemam totalna niewiadoma

kijar dołączył
11.09.2007

kijar 09:22 | 12.09.2007

tez wybieram sie pod koniec pazdziernika.niemam zadnych sprecyzowanych planow gdzie i ile czasu jedno wiem cos mi kaze tam jechac:)

lawrence1 dołączył
28.03.2008

lawrence1 12:05 | 28.03.2008

Hejka! :-)
Bardzo chetnie bym dolaczyl do eskapady :-)
Tylko moze czasowo troche inaczej stoje.
We wrzesniu w Peru mam praktyki w szpitalu na 3 tygodnie.Potem mam zamiar zjechac Peru,Boliwie,Chile i Argentyne.Powrot na swieta.
Moze uda sie gdzies wspolnie wypasc.Daj znac.Pozdrowionka! :-)

sobol dołączył
09.09.2007

sobol 21:57 | 09.09.2007

Wybieram się również do Peru, Boliwi i Ekwadoru czy 1 miesiąc mi wystarczy, czy luty jest dobrym miesiącem na tą wyprawę, czy dla 11 letniej dziewczynki niebędzie to zbyt niebezpieczne Ricardo

Grzesio75 dołączył
13.04.2005

Grzesio75 11:50 | 12.09.2007

Hej!
Też sie wybieram do Kolumbii, Peru, Boliwi (może Brazylii) na poczatku listopada.
Podłacze sie do pytania. Ile czasu mniej więcej potrzebuje na zwiedzenie Kolumbii, Peru i Boliwii, zeby nie było gonitwy?

Muniska dołączył
12.06.2007

Muniska 07:45 | 13.09.2007

My na miejscu dokładnie spędzimy 24 dni i nasza trasa to: Lima-Arequipa (tu zwiedzamy Canion Colca) - Atacama (w Chile) - San Pedro de Atacama (stąd wyruszamy do Salar de Uyuni) - La Paz - Copacabana (tu wyspy Isla del Sol i Isla de La Luna) - Puno (jezioro Titicaca, wyspa Uros) - Cusco (Machu Picchu, Pisaq) - Dżungla Manu - Cusco - Lima. Obliczyliśmy i niestety coś będizemy musieli wyciąć z tej trasy, także będziemy prawie miesiąc ale żeby zobaczyć te wszystkie miejsca to będzie raczej gonitwa. Żeby zyskać na czasie to np z Limy do Arequipy lecimy samolotem, potem z Cusco do Limy prawdopodobnie też. Wydawało nam się, że w sumie przecież będziemy prawie miesiąc, ale niestety te 24 dni to jest mało, odległości między miastami są duże i droga autobusem zajmuje od miasta do miasta (większych) średnio od 11 - 16 godzin. Jeżeli się wybrać i tak na spokojnie żeby wszystko zobaczyc to chyba trzeba pojechać na pół roku:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl