Forum dyskusyjne


MOSKWA - IRKUCK

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

skot dołączył
10.12.2006

skot 09:16 | 23.06.2007

Czesc wszystkim!
Prosze powiedzcie jak i gdzie kupic bilet z mskwy do irkucka!? biura w pol biora 2 razy wiecej niz kosztuje bilet (nie 100 ale 200 dol na najtansza klase).. Czy jest ktos kto zajmuje sie tym z moskwy na przyklad?? pzdr!


JacekWis dołączył
20.09.2006

JacekWis 18:41 | 30.06.2007

Kilka dni temu kupiłem bilety na trasie Brześć-Irkuck na dworcu w Brześciu na koniec lipca w cenie 360000 za sztukę. W tej samej kasie bilety na trasę Moskwa-Irkuck były w cenie 265000 + 80000 na dojazd z Brześcia do Moskwy - ceny w rublach białoruskich. Można też próbować zrobić rezerwację w internecie na tą trasę, wtedy cena wynosi ok. 2700 rubli rosyjskich - tak chyba najtaniej ale nie miałem czasu spróbować tej metody.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl