Forum dyskusyjne

Wejście na Gerlach

kategoria podróże po świecie

pikuj dołączył
17.07.2006

pikuj 18:45 | 25.06.2007

Witam. Szukam konkretnych informacji na temat możliwości wejścia na Gerlacha. Słyszałem, że trzeba iść z przewodnikiem. Jak liczna musi być grupa, czy wogóle jest wymóg liczebności (max, min)? Czy można podłączyć się pod inną grupę? Po prostu jak to wszystko trzeba zorganizować? No i jaka jest trudność jejścia, może jakieś porównanie z naszymi Tatrami.

tomaniu dołączył
19.06.2007

tomaniu 18:48 | 26.06.2007

Witam, wyjście na Gerlach tylko z przewodnikie, o ile pamietam 4 os grupy, trudność to zależy od stopnia zaawansowania, ale nie jest łatwo- chodź warto dla tych co kochaja góry

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 19:43 | 26.06.2007

a ile kosztuje wynajęcie przewodnika?

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 22:57 | 26.06.2007

Skorzystaj z google.pl,tak będzie najprościej i najszybciej...

polyalina dołączył
21.04.2008

polyalina 16:49 | 12.07.2008

chciałam się zapytac będąc już na Słowacj gdzie szukać przewodnika i ile wcześniej trzeba sie umówić
a drugie pytanie czy ktoś wybiera się na Gerlach między 20 lipca a 1 sierpnia (kontakt gosia64@poczta.onet.pl)

gregw dołączył
23.01.2007

gregw 12:40 | 13.07.2008

Przewodników można znaleźć na www.tatraguide.sk  . Na miejscu to szukałbym w punktach IT i Horskiej Slużby. Ja wchodzę 20.07. z Frantiskiem Compel. Koszt za 4 osoby - 7200 SK. Polscy przewodnicy chcą więcej i zabierają max. 3 osoby.
Ja dogadywałem się na jakieś 2 tygodnie przed planowanym terminem wejścia i już wtedy sporo dni było zajętych.

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 21:53 | 20.07.2008

Przewodników znajdziesz w Tatrzańskiej Łomnicy lub w Smokowcach. Wystarczy zapytać na jakimkolwiek parkingu. Możesz tez udać się w ciemno do schroniska nad Wielickim Stawem. Stamtąd właśnie wychodzą przewodnicy z grupami na Gerlach. Jeżeli grupa nie jest pełna, to często stosuje się negocjację aby obniżyć koszty.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl