Forum dyskusyjne

podróż

kategoria podróżowanie z dziećmi

kraj Usa

krzysiek.64 dołączył
15.04.2005

krzysiek.64 11:45 | 03.07.2007

poszukuje porady osoby która podróżowała troszke po usa
wybieram się z córką we wrześniu zwiedzać zachodnie stany
ona ma 18 lat ja 43
planujemy jeździć samochodem od denver na zachód spać w niedrogich przydrożnych motelach czy zajadach w małych miastach
mam pewne wątpliwości czy takie podróżowanie siwego faceta z dziewczyną wyglądającą na nieletnią nie będzie podejżane dla niektórych osób
nie znam podejscia mieszkańców do takich spraw
ale ze słyszenia różnie to wygląda
pozdrawiam krzysztof

mrmac1 dołączył
24.06.2007

mrmac1 11:11 | 21.07.2007

kiedys czytalem jakis blog, na ktorym koles poruszyl podobny temat i podal kilka linkow. niestety nie moge go teraz znalezc, ale ogolnie chodzilo o to, ze jak siwi panowie nie lapia nastolatek za tylki, a one nie sa specjalnie wyzywajace wobec nich, to ludzie raczej nie robia problemow. zreszta w usa zwykly szary czlowieczek ci nie zaszkodzi. co innego policja... ale jak zobacza te same nazwiska w dowodach osobistych czy tez paszportach, to wszystko jasne.
powodzenia

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 16:06 | 21.07.2007

Co za farmazony tu czytam. Tu nikt nie zwraca uwagi z kim podruzujesz. Tu nikogo to nie obchodzi. Czy twoja corka, siostra, kochanka, czy matka. Ludzie slyszac inny jezyk odwroca sie zapytaja z kad jestes.? owszem. Ale nikt nie bedzie patrzyl na Ciebie bo masz mloda laska kolo siebie.
Ja sama wygladam dosyc ze bardzo mlodziutko to gabarutow jestem szkolnych, a meza mam dosyc ze bardzo postawnego to i starszego. Owszem kilka razy zdazylo nam sie ze pytali sie gdzie jest twoja corka?. Ale tylko na tym sie skonczylo.
Dla mnie powod zadny do zmartwienia. Jedz i nie sluchaj opowiadaj innych.
Powodzenia

marcos63 dołączył
25.05.2007

marcos63 12:01 | 21.07.2007

Ja też kiedyś podróżowałem po USA i Meksyku z "córką". Różnica wieku była podobna do waszej i nikt nie zwracał na to uwagi.

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 16:20 | 21.07.2007

Najtańsze noclegi można dostać posługując się kuponami rabatowymi, które można dostać na przykład w przydrożnych Mc'Donaldach. Zwykle w takim informatorze jest kilkaset adresów z opisami i mapami z instrukcją dojazdu.

mrmac1 dołączył
24.06.2007

mrmac1 18:20 | 21.07.2007

podalem tylko to co przeczytalem na innej stronie.
powodzenia

martiprus dołączył
04.10.2007

martiprus 18:19 | 22.10.2007

Moim zdaniem powinieneś poszukać w necie informacji na ten temat i popytać znajomych, niestety ja Ci dużo nie pomogę, ponieważ nigdy nie byłam w zachodnich stanach.