Forum dyskusyjne


City Star

kategoria podróże po świecie

Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 09:30 | 15.07.2007

Mam kilka pytanek do specjalistów od podróżowania koleją. Chodzi mi o bilet City Star (ogólnie, nie koniecznie z/do Bułgarii).
1. Jak jest z przekraczaniem granic na tym bilecie ? Rozumiem, że przejazd przez granice państwowe jest już wliczony w cenę biletu. Czy dobrze rozumiem ???
2. Z tego co czytałem na różnych forach, mając bilet City Star można robić nawet spore przerwy w podróży. Pytanko: Jak spore mogą one być ? Ile mam w sumie czasu na wykonanie przejazdu pełnej trasy ?
3. Czy jeśli na przykład kupuję bilet z Bułgarii do Słowacji via Rumunia i Węgry - to szczegółowa trasa (konkretne miasta) będzie mi narzucona, czy mam możliwość podania, wystawiającemu bilet, swojej trasy ???
Z góry dzięki wszystkim globtroterom za szybką odpowiedź :-)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl