Forum dyskusyjne

ehh

kategoria podróże po świecie

redcat dołączył
17.07.2007

redcat dołączył
17.07.2007

redcat 14:12 | 17.07.2007

jesli zdjecie mi sie nie podoba i chce postawic 1 pkt to nie moge bo ktos manipuluje wynikami tzn admin to jest chore najgorsze forum jakie widzialem jak postaiwe pare razy mniej punktow niz wynosi srednia to mnie zablokuja heh i to jest DEMOKRACJA???????

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 15:02 | 17.07.2007

Nie byle tu wczesniej to nie gadaj, Dziala i to bardzo dobrze, wresz rewelacyjnie. Od czasu wpowadzenia tego mechanizmu skonczylo sie zanizanie ocen innych userwo i spam. Dopiero wtedy zaczelo tutaj dodawac fotki wielu fajnych autorow.

Zreszta sytuacja o ktorj mowisz ma meijsce tylko wtedy jesli to zdjecie jest uznane i ma wiele ocen. Granica oceny jest bardzo szeroka iw ynosi ponad 50%.

redcat dołączył
17.07.2007

redcat 21:38 | 18.07.2007

to forum nie jest rzetelne i opiniotworcze jesli nie moge postawic 1 pkt za fotke ktora mi sie nie podobsa bo 20 osob wczesniej postawil 4 to jest to brak obiektywizmu!!!! a poza tym wielu sie loguje pod kilkoma nickami i sobie wystawiaj wysokie oceny BRak tutaj obiektywizmu!!!!

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 21:41 | 18.07.2007

Uwierz mi ze przedtem bylo 100 razy gorzej, teraz przynajmniej oceny odpowiadaja jakosci zdjec, a w kazdej demokracji sa jakies reguly. Zreszto to uzytkownicy stworzyli te reguly na forum glosami wiekszosc

redcat dołączył
17.07.2007

redcat 21:55 | 19.07.2007

no to uzytkownicy stworzyli te reguly bo jak ktos daje fotke to mysli ze jest bogiem i chce same 5 a tak nie jest jesli zdjecie jest nieladne to daje 1 i tyle z oceny zdecydowanie nie odpowidaja ich jakosc w wielu przypadkach tak ale w wielu nie

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl