Forum dyskusyjne


RPA

kategoria podróże po świecie

erbe dołączył
02.12.2005

erbe 21:51 | 17.07.2007

Planuję wyjazd do RPA na początku 2008r.
Chciałabym nawiazać kontakt z osobami, które już tam były i chciałyby podzielić sie swoimi doświadczeniami, informacjami, itp...


blazy dołączył
20.03.2007

blazy 23:25 | 25.07.2007

Byłem w RPA wq 2005 roku ale tylko w Johannesburgu (zapomnieć) i Cape Town (rewelacja). Ogólnie drożej niż w Polsce i to dość znacznie. Ludzie niezbyt przyjemni i niebezpiecznie - podczas mojego pobytu zabili dziewczynę ze Szwecji przy wspinaniu się na Table Mountain w Cape Town. Taksówkarze (głównie Murzyni) dostają małpiego rozumu i z lotniska w Johannesburgu do miasta chcieli (2005 r) ponad 40 USD. Nocleg (dormitory) musisz liczyć 25 USD za noc. 5- dniowe safari w parku Krugera - ok,500 USD (nie byłem). Generalnie się zawiodłem.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl