Forum dyskusyjne

Laos

kategoria podróże po świecie

kasiak dołączył
19.04.2006

kasiak 14:22 | 18.07.2007

Jestem na etapie planowania podróży po m.in po Laosie i mam pytania:
1. Ile zajmuje podróż z Luang Prabang do Si Pham Don i jak najlepiej tam dojechać?
2. Może ktoś zaproponuje jakiś miły i tani hotel w Bangkoku?
Pozdrawiam

Jack_Daniels67 dołączył
27.05.2006

Jack_Daniels67 15:09 | 15.08.2007

hej
Na pierwsze nie wiem bo nie byłem tam
na drugie, tanich hoteli nie ma, moj to był Guest House Rainbow za 10 dol za osobę adres

41-43 Chakrapong Road, Banglumphoo email rainbowguesthouse@hotmail.com
Pozdrawiam

junet dołączył
06.06.2007

junet 13:55 | 31.08.2007

Podrózowanie po Laosie jest o tyle utrudnione, że nie ma zbyt wielu połączeń i trzeba sie dostosować do tego, co oferują przewoźnicy (my korzystaliśmy głównie z państwowej komunikacji). Tak wiec z Luang Prabang trzeba się najpierw dostać do Wientiane (12 godzin) a stamtad do Pakse (drugie 12 godzin, ale droga jest lepsza i chodź odcinek dłuższy, to czas przejazdu ten sam, mniej wiecej w każdym razie). Z Pakse są łódki bezpośrednio na wyspy (ale to chyba droga impreza) albo autobusy doworzące do promu, który przewozi na wyspę Don Khong.

Jeśli chodzi o tanie hotele w Bangkoku, to są - ja spałam w zeszłym roku w padździerniku za chyba 4 dolary, tyle że nie na Kao San oczywiście. Pokój był bez okien, niestety. W okolicy Kao San jest taka uliczka (chyba równoległa), na której jest mnóstwo bardzo tanich hoteli,na pewno znajdziesz, jeśli troche sie pokrecisz po okolicy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl