Forum dyskusyjne


Indie w grudniu 2007

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

lukas11 dołączył
09.03.2005

lukas11 09:05 | 20.07.2007

Znajomi zaproponowali nam (żona i ja) wspólny wypad do Indii w grudniu. Oni byli już w Indiach 2 razy i teraz bardzo zależy na stacjonarnym pobycie w Pune (z ewentualnym wypadem na Goa) przez ok. 3 tygodnie. My wybieramy się pierwszy raz do Indii i szukamy chętnych, którzy będą tam być może w tym terminie i chcieliby trochę pozwiedzać (pojeździć) po kraju. Mamy zarezerwowane 3 grudniowe tygodnie (7 - 30) i chętnie przyjmiemy różne propozycje.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl