Forum dyskusyjne

andamany i nikobary

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

chustka dołączył
30.06.2007

chustka 18:54 | 24.07.2007

jade w sierpniu na andamany (ocean Indyjski - Morze Andamańskie) czy ktoś tam był lub sie wybiera this year?

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 23:06 | 25.07.2007

Byłem w Port Blair i na Havelock island w końcu września 2001 roku. Na Nikobary nie pojedziesz bo to jest restricted area i nie dają pozwolenia obcokrajowcom na wjazd. Uważaj na pogodę -ja bylem tydzień i przez cały tydzień 24 godziny na dobę lało. Wściekły wyjechałem i w ostatnim dniu pogoda się poprawiła (na ironię). Generalnie bardzo tanio i sympatycznie.
Pyszne ryby za grosze. Przejazd - najtaniej statkiem z Kalkuty albo Madras, chociaż słyszałem, że są jakieś low cost arilines, które wożą za 70 USD z Bombayu.Rezerwacja tylko w sieci. Nie znam szczegółów, ale poserfuj to może coś znajdziesz. Powodzenia.

chustka dołączył
30.06.2007

chustka 08:15 | 26.07.2007

dzieki serdeczne za tyle info :)). zmartwiles mnie tym tanim przelotem, bo ja wybieram sie do Madras- tam chcialam czegos poszukac, co do pogody - wiem, że tak moze być. byłam już w Indiach, też trochę lało:( pozdrowienia

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 17:45 | 26.07.2007

swieze i sprawdzone info - na andamany plynac statkiem jest zupelnie bez sensu,lataja tanie linie (miedzy innymi air deccan-www.airdeccan.net) z chennai i kolkaty,aktualne ceny znajdziesz na ich stronie oraz tu - faresearch.rediff.com

chustka dołączył
30.06.2007

chustka 18:41 | 26.07.2007

dzięki wielkie. zaraz sprawdzę :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl