Forum dyskusyjne

DOOKOLA SWIATA - POMOCY

kategoria podróże po świecie

mrmac1 dołączył
24.06.2007

mrmac1 21:06 | 25.07.2007

CZESC!!!
KTOS MI POWIEDZIAL, ZE NAJDZIWNIEJSZE POMYSLY BARDZO CZESTO SIE SPRAWDZAJA.
ZWIEDZILEM JUZ CALA EUROPE - TERAZ KOLEJ NA SWIAT;-)

MOZECIE MI W TYM POMOC;-)

ZAPRASZAM NA AUKCJE:
www.allegro.pl/show_item.php?item=219536069 

JESLI MI POMOZECIE POJADE SZYBCIEJ...
...jesli nie to posiedze w UK troche dluzej ;-/

Z GORY DZIEKI;-)

www.allegro.pl/show_item.php?item=219536069 

natala007 dołączył
25.07.2007

natala007 01:44 | 30.07.2007

Można podróżować z niskim budżetem, i łapać się tymczasowej pracy po drodze... Poczytaj relacje ludzi, dla których podróżowanie jest całym życiem i widzieli już prawie cały świat...tam można wyczuć determinację i wielką chęć spełnienia marzeń, łapiąc się pracy na pare tygodni lub mniej, łapią się nawet "poniżających" co dla niektórych prac, mimo że są ludźmi wykształconymi, to jest życie, to jest podróżowanie, są też ludzie, którzy na swoją wyprawę zbierają przez całe życie... A twoja suma 300 tys. podejrzewam, że obejmuje całą trase... wybacz, ale wystawianie swoich marzeń na allegro, jest dla mnie niemądre. Można prosić o pieniążki np. dla chorego dziecka, ale to już przesada. Jak napisałeś przebywasz w Wielkiej Brytani... o ile mi wiadomo zarabia się tam prawie najlepiej w Europie, o ile nienajlepiej.

12250 dołączył
21.06.2005

12250 16:28 | 30.07.2007

Twój pomysł jest nie tyle dziwny co mało poważny. Wielu chętnych znalazłeś na te "niepowtarzalne" zdjęcia?
Proponuję byś spróbował czegoś innego. Jeśli robisz zdjęcia, dobre zdjęcia, to wydaj album ze swych podróży po Europie. Jeśli twe zdjęcia są nieciekawe i do albumu nie nadają się, to co zaproponujesz ludziom, którzy odpowiedzieli pozytywnie na tę ofertę w allegro? Wyślesz im jakiś chłam? To nieuczciwe.
Jeśli chcesz spełnić swe marzenia, to weź się uczciwie do pracy. Jeśli to nie leży w twojej naturze, możesz wyruszyć już teraz mając kilkadziesiąt funtów w kieszeni. Zabraknie ich, najmiesz się do dorywczej pracy. Zarobisz i pojedziesz dalej. To też sposób na podróż, na życie.

tumba dołączył
31.05.2007

tumba 21:33 | 01.08.2007

Naprawde lubie tutaj powazne komentarze nawet przy takich dziwactwach jakie zostaly wyzej zaproponowane, chodzi o aukcje. Zdecydowanie swiadczy to o tym, iz na forum prowadzi sie fajna konkretna rozmowe, dzieki ze mnie w tym utwierdziliscie :) Pozdrawiam Maciek

mrmac1 dołączył
24.06.2007

mrmac1 20:00 | 03.08.2007

tak naprawde to zbyt dlugo nad tym nie myslalem(aukcja), zreszta nie sprawdzilo sie. a poza tym to dzieki za rady... naprawde. natal007 i 12250 - w zamian za prace wlasnie plyne do kanady:-) jakos to bedzie. cale szczescie nad wizami wczesniej pomyslalem. a za zdjecia robie fajne to moze sie z Wami tu kiedys nimi podziele;-) pozdr.

jb1 dołączył
12.04.2004

jb1 23:30 | 01.08.2007

Ciekawy sposób zdobywania funduszy.Pochwal się jak długo nad tym myślałeś.Pozdr.

Włóczykije dołączył
06.04.2007

Włóczykije 07:58 | 04.08.2007

Podroz dookola swiata.....

ZAPRASZAMY!!!

Włóczykije Round The World Expedition / Wyprawa z Włóczykijami dookoła świata

www.podroznicy.com.pl 

wloczykije.googlepages.com 

PS. Na pewno nie potrzeba 300.000 PLN !!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl