Forum dyskusyjne

DELHI

kategoria tanie podróżowanie

kraj Indie

pszem dołączył
26.05.2012

pszem 13:25 | 12.04.2013

Mam pytanie do ludziów ;) którzy byli w Delhi. Wybieram się na weekend do Delhi. Czy znacie może jakieś tanie hotele? Nie musi być z AC wystarczy że wiatrak na suficie będzie. Pozdrawiam serdecznie.

pavep dołączył
29.03.2009

pavep 14:40 | 12.04.2013

Jeżeli interesuję Cię darmowy nocleg przez couchserfing to napisz mi na priv.
pozdrawiam
Paweł

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 16:20 | 12.04.2013

Teraz to juz lepiej z AC. Wydasz troche wiecej, ale jest goraco. Tez juz odpalam klime, a mieszkam na piatym pietrze, Napisz na priva, to dam Ci kilka namiarow.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 14:31 | 10.03.2017

>Teraz to juz lepiej z AC. Wydasz troche wiecej, ale jest goraco. Tez juz odpalam
>klime, a mieszkam na piatym pietrze, Napisz na priva, to dam Ci kilka

namiarow.Zakup biletów kolejowych czy autobusowych w indiach nie jest wielką filozofią, ale potrafi zirytować. Z biletami kolejowymi w Indiach jest tak, jak było w Polsce za komuny – są towarem deficytowym.Koleje indyjskie i państwo nakładają pewne ograniczenia, jak jesz dodamy do tego niedomagania systemów bankowych to starczy, aby się wkurzyć.Kupujemy bilety kolejowei autobusowe i lotnicze w Indiach. Potem przesyłamy je mailemProszę podać tylko na jaki pociąg i osoby.
indianadventure.eu 
www.indie-wyprawy.bloog.pl 

Firdos dołączył
16.07.2012

Firdos 21:21 | 07.05.2013

Dziendobry,
Jestem Firdos z Indii mieszkam w Delhi, uczylem sie jezyka polskiego,
jezeli pan chce pomocy w Indiach prosze pisac email domnie.
firdos_du@yahoo.co.in

pszem dołączył
26.05.2012

pszem 19:42 | 09.05.2013

Dziękuję bardzo za zaoferowaną pomoc, ale już wróciłem do Polski. Nie wykluczone, że w przyszłości może się mi przydać kontakt do Pana. Pozdrawiam serdecznie tęskniąc za Indiami.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl