Forum dyskusyjne


chętni na podróż

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

kapi dołączył
02.08.2007

kapi 09:48 | 02.08.2007

Dwie młode i aktywne poznanianki zafascynowane podróżami poszukują towarysza/ki/szy do kolejnej szalonej wyprawy, tym razem w stronę Morza Czarnego, ze szczególnym uwzględnieniem Odessy. Wyjeżdzamy 8 sierpnia z Krakowa, i9 kierujemy sie na Budapeszt, zeby dotrzec na koncert zespołu Gogol Bordello. Po miejmy nadzieje,udanej zabawie i spotkaniu z naszymi Najlepszymi Przyjaciółmi, ruszamy w dalszą podróż w stronę Ukrainy, przez Rumunie. Jednakowoż nasze palny mogą w każdej chwili ulec zmianie. Jeździmy stopem, ale jesli to konieczne korzystamy także z innych srodków transportu, o ile zachowuja normy unijne oraz są ekologiczne, czyli np. konno. W drodze powrotnej odbędziemy konieczny postoj w Serbii, najprawdopodobniej w Nowym Sadzie. musimy także znaleźć jedną ze slynnych, pięknych serbskich cerkwi, by nabyć w niej pamiątkową bransoletkę szczęścia i przyjaźni (polecamy także innym!). Ostrzegamy, ze plany mogą w każdej chwili ulec zmianie.
Oczekujemy tylko powaznych propozycji, to nie jest zabawa moi drodzy! Szukamy uczciwych, moralnych młodych ludzi, którzy tak jak my szukają w życiu przygody! Lubimy się myć, chociaż noclegi w dzikich zakamarkach także nie są nam obce! To my, grupa turystyczna "Łił-łał-łoł" [sponsorzy mile widziani].

Czekamy na Wasze pytania pod adresami mailowymi: Katarzyna:kapi0@wp.pl oraz Ewa: ewa0f@interia.pl

a także pod numerem telefonu: (061) 8 77 04 52

ole! i niech zew przygodny nas prowadzi!

ps. Drodzy Panowie i Panie-prosze nie robić sobie nadziei-nasz wspolny wyjazd ma charakter czysto towarzyski-nie liczcie więc na przygodne romanse (chyba, ze we własnym zakresie)"


wesyasz:) dołączył
30.06.2007

wesyasz:) 11:18 | 02.08.2007

Rispekt za ten tekst! Az szkoda ze mam inne plany :DStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl