Forum dyskusyjne


Krym - Simeiz

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

Myszyn dołączył
26.07.2007

Myszyn 01:02 | 09.08.2007

Zdrastwujtie! Czy ktoś potrafi o tej miejscowości powiedziec cos więcej niż www.simeiz.net/fullyear.shtml  ? Jakie ceny, jakie plaze, jakich miejsc unikać? Wyruszamy pociągiem 17 sierpnia, czyli prawie za tydzień. Moze ktoś ma ochotę napisać coś pocieszającego odnośnie morderczej wyprawy pociągiem? Ktoś doda mi otuchy? :)
pozdr.


szpak dołączył
07.08.2007

szpak 12:08 | 11.08.2007

czy jedziesz pociągiem ukraińskim jeżeli tak to w wagonie kupiejnym, w pociągach tych jest bezpiecznie, przedziały są 4 osobowe ale nie można w nich palić i nie otwiera się oko, w każdym przedziale masz konduktora możesz kupić u niego wszystko. Na krymie jest bardzo drogo. Miłej podrózy.


agakokot dołączył
13.07.2007

agakokot 08:34 | 13.08.2007

witam,
dlaczego sądzisz że na Krymie jest bardzo drogo, ja wybieram się 1 września do miejscowości Sudak wraz z rodziną i znajomymi (jedziemy na cztery samochody) jeżeli orientujesz sięjakie są obecne tam ceny proszę napisz, a w jakiej miejscowości byłeś?


dorcia dołączył
14.08.2007

dorcia 20:09 | 14.08.2007

Hej! Byłam na Krymie rok temu, jechałąm pociągiem z Lwowa. Przedziały (6 osobowe) były otwarte tzn. bez drzwi. Do spania za odpowiednią nieznaczną opłatą można dostać pościel. U konduktora można kupić herbatkę i kawę a coś do jedzenia na postojach. Dłuższych ( 30 min) było tylko kilka ok.3. Na peronie można było kupić tanie jedzonko np. pierogi, bułki, owoce. Dla mnie była to niesamowita i niezapomniana przygoda.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl