Forum dyskusyjne

jak dodać zdjęcia do istniejącego artykułu

kategoria uwagi do forum i serwisu

pikuj dołączył
17.07.2006

pikuj 11:49 | 10.08.2007

Nie zauważyłem uwagi przy dodawaniu artykułu: "Zanim przystąpisz do dodawania nowego artykułu, dodaj najpierw zdjęcia i adresy innych stron powiązane z Twoim artykułem." Dodałem zdjęcia później i nie wiem czy można teraz sprawić, żeby moje zdjęcia wyświetlały się pod artykułem... Ma ktoś jakiś patent?

crullu dołączył
16.08.2007

crullu 12:14 | 18.08.2007

ano właśnie, ja w tej samej sprawie... przydałaby się możliwość edycji dodanego już artykułu, też bym sobie kilka zdjęć dorzucił a nie mogę.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:21 | 18.08.2007

Witam

Dziekuje za uwagi, na pewno w przyszlosi bedziemy chceili dodac taka funkcjonalnosc. W tej chwili koncentrujemy sie na zmianie grafiki portalu. Mamy nadzieje ze juzniedlugo wszystkich Was pozytywnie zaskoczymy.
Jesli ktos ma BARDZO duzo potrzebe dodania zdjec, mozna dodac artykul ponownie z nowymi zdjeciami stary wykasujemy.

pozdrawiam

GlobAdmin

Mars_2000 dołączył
03.10.2008

Mars_2000 10:17 | 04.10.2008

No właśnie też zauważyłem ten problem :-/ braku możliwości edycji istniejącego artykułu czy dodania zdjęć. Czasem niemożliwe jest wrzucenie wszystkiego od razu i wydaje mi się, że taka funkcjonalność jest wysoce oczekiwana.

cubikon dołączył
17.06.2009

cubikon 16:42 | 19.06.2009

Witam, widzę że minęły dwa lata od napisania tego tematu a chyba nadal nie można edytować artykułów. Mam do wrzucenia jeszcze kilka opisów wypraw ale nie dopuszczam możliwości braku ich późniejszej edycji i zarządzania zdjęciami.

bogdan_wanko dołączył
09.10.2007

bogdan_wanko 19:04 | 19.06.2009

Czyli stara śpiewka ...Admin rusz tyłek;)))

cubikon dołączył
17.06.2009

cubikon 11:06 | 22.06.2009

Nie no tragedia jakaś, mam do dodanie kilka artykułów i masę zdjęć z wypraw. Miałem nadzieję że globtrotter.pl to ciekawy serwis gdzie mogę się podzielić wrażeniami i dobrymi (chyba) radami ... ale chyba się pomyliłem. Idę poszukać innego serwisu :( szkoda

bogdan_wanko dołączył
09.10.2007

bogdan_wanko 08:27 | 23.06.2009

Cubikon nie rezygnuj, co prawda na funkcjonalnośc tego serwisu mozna ponarzekać ale ja nie rezygnował bym tak szybko, ludzie odwiedzający ten serwis chętnie poznają Twoje rady i wrażenia z Twoich podróży, pozdrawiam:))

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 11:37 | 23.06.2009

dla pocieszenia: ja napisalam relacje z wyprawy mej do Kenii, nie mialam przygotowanych zdjec i co...?:) i wygasla mi stronka...jakaz byla radosc ma....obrazilam sie i juz ponownie relacji nie napisalam...bo oczywiscie nie pisalam w wordzie..bo po co;)?

cubikon dołączył
17.06.2009

cubikon 16:12 | 23.06.2009

Ja na szczęście mam wszystko w Wordzie ... ale co to za artykuł bez odpowiednio zalinkowanych fotek obrazujących treść, syf. Nawet nie mogę usunąć artykułu bo panel administracyjny zarządzania artykułami nie działa .. no masakra, może po prostu dodam drugi taki sam.

trylu57 dołączył
11.12.2010

trylu57 16:27 | 03.07.2012

Minęło pięć lat i sprawa nadal aktualna.Forma dodawania artykułu---ŻAŁOSNA.Dlaczego do artykułu nie można dodać więcej fotek.....przecież punktowany jest tylko artykuł.Dzisiaj próbowałem wstawić co nie co.I co???? NIC.Wywaliło mnie ze stronki i tyle.Drogi adminie ....skoro jest jak jest....to proszę o dokładne wyjaśnienie jak wstawić artykuł.Bo to co jest to jest do......niczego.Może właśnie przez to jest tak mało treści.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:12 | 04.07.2012

Witam

Trylu, na ten moment nie mam możliwości dodania zdjęć do już istniejącego artykułu.

Proszę o informację na adres globtroter@globtroter.pl z czym dokładnie masz problem, na jakim etapie "wywala" Cię z serwisu.

pozdrawiam
GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl