Forum dyskusyjne

bilet RTW

kategoria podróże po świecie

joasiapen dołączył
12.08.2007

joasiapen 18:48 | 12.08.2007

czy ktos z was podrozowal dookola swiata kozystajac z oferty biletow lotniczych 'round the world'? Wybieramy sie w przyszlym roku i chetnie posluchalabym jakis opinii.

adamk dołączył
15.08.2007

adamk 18:23 | 18.08.2007

witam cie asia!!
hmmm...mam ten sam problem!!:)) iii te same plany...w przyszlym roku!!
jak cos zdobede to dam ci cynka:))-obiecuje!!
pozdrawiam!

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 03:36 | 19.08.2007

Ja co roku kupuje bilet RTW w Bangkoku. Standardowy bilet Star Aliance, Sky Team lub Word Perk jest tam tanszy od 300 USD do 2000 USD niz w Polsce w zaleznosci od milazu i klasy. Przylatuje do Polski, robie stopover i zwykle zmieniam trase podrozy, bo trudno przewidziec co mnie bedzie interesowac za kilka miesiecy. Koncze podroz w Bangkoku i kupuje nastepny bilet. A najtanszy bilet kupilem na stronie internetowej Air New Zealand. Bardzo prosty RTW: Amsterdam-San Francisko-Auckland-Christchurch-Hong Kong-Amsterdam kosztuje ok. 4000 zlotych. Do tego kilkaset zl na dolot do AMS.

joasiapen dołączył
12.08.2007

joasiapen 23:09 | 19.08.2007

My jak na rzie planujemy kupic bilet przez biuro 'trialfinders' w Dublinie. trasa 7 przystankow ma kosztowac okolo 1300-1600 euro plus podatki czyli do 500 euro. Leci sie wszedzie tam gdzie lata Quantas i British Airways. Chcemy leciec do Pekinu, potem ladem do Szanghaju potem do Melbourne, Sydney, Fiji, Auckland, Santiago, Rio i spowrotem do Dublina. Stany omijamy celowo chcac sobie oszczedzic zalatwien wizowych. Na razie taki plan..

Włóczykije dołączył
06.04.2007

Włóczykije 16:51 | 23.08.2007

Hejka,
Jeśli chodzi o bilet Qantasa i British Airways to wlasnie nim podróżujemy. Kupiliśmy go przez Travel Nation w UK. Obsługa OK i obyło się bez jakichkolwiek problemów..... na razie pozdrawiamy z Buenos Aires:)

bisok dołączył
25.09.2007

bisok 10:28 | 25.09.2007

Witam Panie Marku.

Czy może Pan coś bliżej napisać odnośnie zakupu takiego biletu RTW w Bangkoku? Jestem zainteresowany. Jeżeli można prosić na email: miroslaw_bisok@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie

Mirosław Bisok

zbigniewbalke dołączył
25.06.2007

zbigniewbalke 14:15 | 30.09.2007

wykupiłem bilet RTW Bangok, Singapur, Sydnej, Auckland, Fidżi, Santiago
i z Miami do Londynu. Santiago - Miami drogą lądową choć w taj samej cenie był przelot samolotem. Wyruszam 6.11.07 powrót 11.03.08
cena 1525 funtów. Wyruszam sam z konieczności

joasiapen dołączył
12.08.2007

joasiapen 15:54 | 30.09.2007

ja juz wypytalam sie w kilku biurach w Irlandii I Anglii- wszedzie cena wychodzi mniej wiecej tak samo - z oplatami lotniskowymi okolo 2100 euro, niewazne czy z Londynu, czy z Dublina.. trasa: Londyn - Pekin surface Hongkong - Singapur - Melbourne - Sydney - Fidzi - Auckland - Santiago surface Buenos Aires - Londyn. Wyjazd planujemy na wrzesien 2008. powrot na swieta.

henhen dołączył
08.06.2011

henhen 18:47 | 15.07.2011

My zdecydowaliśmy się na ofertę Travel Nation i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, pełna elastyczność- sami wybraliśmy trasę i nie musieliśmy naszych planów naginać do żadnych ofert.
------------------------------------
www.henhen.pl/ 

Link do Travel Nation www.travel-nation.co.uk/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl