Forum dyskusyjne


buty trekingowe - co z nimi zrobić

kategoria inne

basta dołączył
13.08.2007

basta 14:30 | 14.08.2007

24 lipca br. kupiłam buty trekingowe Locarno. Po wielu konsultacjach wybrałam buty trochę powyżej kostek. Pojechałam pod koniec lipca na urlop i wraz z rodziną wybrałam się zdobywać Jagnięcy Szczyt (2229m npm) w Tatrach Słowackich. Już podczas wędrówki do schroniska przy Zeleno Plese okazało się, że buty mnie gniotą w kostki. Efekt końcowy był fatalny – miałam odciśnięte wszystkie cztery kostki i ledwo dowlokłam się do parkingu na którym stał samochód.
Teraz już wiem, że muszę mieć buty trekingowe o krótkich cholewkach, poniżej kostek.
A teraz moja prośba – poradźcie mi co mogę zrobić z butami „jednorazowego” użytku? Czy mogę jeszcze oddać je w sklepie (nie minął miesiąc od ich zakupu)?
Czy powinnam wystawić je na sprzedaż np. na allegro?
Proszę o pomoc i rady !!!
Pozdrawiam wszystkich GLOBTLOTERÓW J !!
basta


Konkwistador dołączył
18.07.2005

Konkwistador 17:36 | 17.08.2007

W sklepie już ich nie przyjmą ; bo używane. Można spróbować uformować buty zakładając mokre skarpetki i chodzić po mieście.W Tatrach buty do kostek to jednak nie najlepszy pomysł. A jeśli już chce Pani je sprzedać to na allegro albo podobnych portalach jak ten. Ewentualnie ogłoszenie na stronie sprzętowej ngt . PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl