Forum dyskusyjne


Jak dojechać w rejony Tokaj Eger Debreczyn

kategoria podróże po świecie

kraj WĘgry

adamus.hoh dołączył
14.08.2007

adamus.hoh 21:31 | 15.08.2007

We wrześniu wybieramy się ze znajomymi na wschodie Węgry z Krakowa,chcemy dojechac pociągami lub autobusami.Jedziemy z Krakowa.Czy ktoś może udzielić kilku porad jak najszybciej przejechać przez Słowacje i do którego przejścia granicznego.Z góry dzięki.


Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 21:12 | 20.08.2007

Z Krakowa nie powinno to stanowić większego problemu, bo i odległość nie jest przeogromna. Kwestia raczej twoich priorytetów w podróży - szybko i tanio, bardzo szybko, czy szybko i wygodnie :-) Polecam autobus do Zakopanego, dalej busa na Łysą Polanę, autobus do Popradu, pociąg do Koszyc i dalej do Miszkolca (oczywiście z kupowaniem biletu do Cany, oddzielnie do Hidasnemeti i oddzielnie do Miszkolca - wychodzi taniej). I już jesteś we wschodniej części Węgier :-) Możesz również kombinować pociągiem przez przejście w Muszynie od razu do Miszkolca lub Koszyc, jest wygodnie, ale nie koniecznie taniej :-)


Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 13:01 | 21.08.2007

Ja kilka razy tam jeżdziłem na stopa. Max 2 dni jazdy. Z tym, że jechałem z Krosna przez Barwinek.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl